14 Ağustos 2011


Zengin & Eşcinsel !


Sosyalist Müslüman kimliğiyle tanınan İhsan Eliaçık öne sürmüş bu saçma sapan fikirleri, çoğu dindar gibi beyni su kaynatmış eşcinsellik konusunda:


"İçki, kumar, eşcinsellik hep zengin zümrelerin davranışları olarak görülür. Zenginlerde bu heves vardır. Çünkü eşcinsel ilişki yüksek derecede bir haz dışında bir şey vermez.

Kadınla ilişkiye girersen evlenmek zorunda kalabilirsin, çocuğun olur sorumluluk almak zorunda kalırsın. Eşcinsel ilişkide böyle değildir, sadece anlık haz vardır.

İnsanlar bu sorumlulukları almamak için kadınları bırakıp erkeklere gidiyorlar. Bunun için eşcinselliği uygun bulmuyorum."** http://www.dipnot.tv/10053/islami-camianin-boyali-kusu


9 yorum:

Adsız dedi ki...

Çok güldüm gerçekten, Pazar pazar!!

gokhan dedi ki...

çok güldüm ya :)

kadınla ilişikiden çocuk istemediğimiz için eşcinsel birliktelik yaşıyomuşuz.

naturel doğum kontrol yöntemi homosex

Adsız dedi ki...

Yuh diyorum.Aklı nerde bu adamın yahu,ilişkiye girersen evlenmek zorunda kalırsın ,çocuğun olur .v.s. zekaya bak aklınca çözmüş bu adamın sözleri dinleniyor mu ?

Adsız dedi ki...

gizli eşcinsel. bir erkeği sikmenin ve/veya bir erkek tarafından sikilmenin güzel olduğunu, haz verdiğini yazmış açık açık. gizli bile değil lan, baya baya eşcinsel bu.

Vladimir dedi ki...

Ulan ne sorumlu insanlar varmış be... Türkiye'de yaşıyor bu herif... Kimin hangi konuda bir sorumluluğunu görmüş. Kendisi mi sorumlu? Hiç sanmam.

Adsız dedi ki...

Çok yüksek haz verir demiş.

daha ne desin adam yahu.

vay çapkın vay

Adsız dedi ki...

adamın eşcinsel hayatında çok üzmüşler belli ki! deneyimsiz birisi haz düzeyini bilemez zannımca :)

Adsız dedi ki...

uzun süredir şarkı yayımlamıyorsun. hadi ama! bekliyoruz.

Lô - Lâ dedi ki...

hmm. homofobikler sonradan en buyuk homilar oluyor - cikiyor nedense ..

hazdir haz : ))