24 Nisan 2011

Yaşlılık !


Kendini gelecekte uyanmak üzere dondurtmaya karar veren, 80 yaşına yaklaşan Güner Kuban demiş bunları;

"Başlangıç tamamen saçma. İki kişi seks yapıyor ve biz istemeden dünyaya geliyoruz. Kimse bize bir şey sormuyor. Çok komik bir başlangıç var.

Fakat yaşlılık bir tuzak. Happy End (Mutlu Son) sadece filmlerde var. Gerçek hayatta yok. Sonunda mutlaka yaşlanmak, başkalarına muhtaç olmak, güçten kuvvetten düşmek var.

Ben o tuzağa düşmeye niyetli değilim. Zamanım geldiğinde, bu dizi ve kitap yayınlandıktan sonra yapacağım."Bu pek sevimli ve akıllı lezbiyen nineyle yapılan röportajı 'şuradan' okuyabilirsiniz.


2 yorum:

Tommytrend dedi ki...

yaşlılık bence de korkunç birşey, iyisi güzeli az sürünmek, ama sevdiğin biriyleyse o bile zevkli olacaktır eminim, ne şanslıyız ki ikimizinde iyi bir ilişkisi var...

Adsız dedi ki...

Her şey iyi, güzel, hoş. Tam pazar havasında bir sohbet. Ama kendinin lezbiyen olduğunu iddia eden bir kişi kalkıp da “Herkes homoseksüel olsa ben heteroseksüel olurum” diyorsa durup ciddi ciddi düşünmek lazım. Bir düğmeyle hetero ya da homo mu oluyoruz? Lezbiyen teyzemin olayına gel; vah ki vahlar halimize.. Kendisi feci uçmuş bence. Kontrol paneli yok mudur, ayarlarıyla oynasak, belki "düzelir"!?!