11 Kasım 2010

Mucize !


Hayvanlar birer mucize. Köpeğimiz ve kedimiz artık iyice birbirine alıştı. Sarılıp uyumalarını, birbiriyle oynamalarını seyretmesi pek zevkli ayrıca çokta dinlendirici bir şey bu.

Dailymotion'a 4 dakikalık bir video yükledim, son sahnede ben yemeklerini ısıtırken meraklı gözlerle ayağımın dibindeler ve köpeğimin resmen ağzı sulanıyor.10 yorum:

kristal dedi ki...

ikisi de çok tatlı ama kedileri daha çok seviyorum..onların pozitif enerjileri ile sizin de deşarj olmanız normal...onların yaydığı beyinsel titreşimler asla bizim gibi negatif olamaz..

Adsız dedi ki...

eviniz çekim olacagı için mi öyle düzenli,yosa herzamanki halimi? özendim valla.ben de oglumla kocamı atıp kedi ve köpek mi alsam acaba :))

gaykedi dedi ki...

kristal-- ikisini de çok seviyorum ama tercih yapmak zorunda kalsam tüm bakım zorluklarına rağmen köpek derdim sanırım, ailemin evinde de iki it var bayılıyorum kuçulara çünkü.

adsız-- pek derli toplu sayılmaz, şunları çekerken ev daha derli topluydu valla :)

http://ff.im/pKfFI

LocuS dedi ki...

Kedi umarım tercih yapmak zorunda kalmazsın çünkü ikiside çok tatlı sakın onlardan vazgeçme :)

pisikopati dedi ki...

ikisi de birbirinden güzel bayıldım. ne güzel de kardeş yoldaş olmuşlar birbirlerine. yalnız o ayak senin miydi nakharın mıydı bilmiyorum ama zilli yine uslu kediymiş, Notiksin eline düşseydiniz yanmıştınız:) benim yerime bir yumulun ikisine de ya cnanım çekti...

Ceren dedi ki...

Bende de 2 kedi 1 köpek var. Kedilerimden biri hiç köpek görmediği için olacak, 2 hafta olmasına rağmen hala temkinli yaklaşsa da, diğer kedimle köpüşüm coşuyorlar her an :))

Şanslı da Zilli de harika. Öperim papilerinden :)

Sevgiler.

athırsızı dedi ki...

hımm kedı be kopek bır arada. çelişkili bır durum. ayrıca sakıncalı

athırsızı dedi ki...

bır kedı bır kopek sakıncalı bır durum. bence yanyana durmalılar

deniz yildizi dedi ki...

Bir adet fare cok yakisirdi aralarina gaykedi:)
Ayrica cocuklarin tam morartmalik, bol miktarda opmelik ve oynamalik duruyorlar, pek bi tatlilar:)

outlaw dedi ki...

mutluluklari daim olsun diyelim o zaman...