13 Eylül 2010


Haftanın Güzeli !


Referandum anketleri pek yanıltmadı ve bir süpriz olmadı, bu konuda diyebileceklerimi 'şu eski blog yazım' gayet iyi anlatıyor.

Eşeğin amına su kaçırmıştı ve mide bulandırıyordu Akp, umarıp tazyikli su fışkırtmaz eşeğin vajinasına artık deyip, sizi bu haftanın yakışıklısı çiçekli don giymiş Tarzan ile başbaşa bırakıyorum.
6 yorum:

Rebecca dedi ki...

olması gereken oldu, darbe anlayışı, din gelmesin de ne gelirse gelsin anlayışı kaybetti

kristal dedi ki...

bazı gazetelerin bu referandum ile tayyib aga'nın ilerki seçimlerde yine başımıza baş(başbelası) olup bizi yine şettireceğini duydum...cinnetlerim geldi bunu duyunca,ne alaka kardeşim?ben tayyibe aşık olduğumdan(!) demedim ki eveti.mecburdum ve evet dedim ama bununla akp zihniyetini tekerrür ettirmek değil ki niyetim.ve referandum sonrası için umut rüzgarları esti ama ben pek ümidvar değilim.dereyi görmeden paçayı sıvamam yani...zaman bakalım ilaç olur mu yaramıza..?...artı..bu tatlı şey ağaçta ne arıyor öyle kediler gibi..:)

mahmure dedi ki...

@kristal: evet'in rte'ye durma bildigin yolda devam et anlamina geldigini anlamaya calismak yerine guzel ruyalar gormussun. Ustelik hala da uyanamamissin, umut falan diyorsun. Bugune kadar hangi umudunu karsiladi bunlar?

kristal dedi ki...

insanı yaşatan umuttur.insanı yıpratan da umud ettiğini beklemektir..:) haklısın arkadaşım.

Adsız dedi ki...

madem gaysiniz erkeği erkek gibi niye beğenmiyosunuzda kadın pozları kadın kıyafetleri giydirip en güzel seçiyosunuz..

gaykedi dedi ki...

şaka mısın lan, ne kadın kıyafeti?