15 Haziran 2010


Fisting !


5posta, Afrika'da Hristiyan ve Müslüman dincilerin güç birliği yaparak hortlattığı eşcinsel düşmanlığı hakkkında güzel bir blog yazısı bkz. yazmış.

Ona yazdığım yorumda; "Kaç senelik ibneyim fisting* sever bir gay ile karşılaşmadım, çok ekstrem ve biraz bdsm bir seks türü, aynı şey scat#için de geçerli + merak edip bakmak isterseniz sanırım scat için web sitesi bulmak bile zor" diyerek, bu yobazlar için yazdığım 'bkz. şu yazıyı' hatırlatmıştım.

Eşcinseller tüm dünyada neden çoğunlukla sol eğilimli oluyorlar sanırım anlayabiliriz deyip, her sene Yahudi faşist ve dincilerinin gölgesinde, çeşitli partilerden milletvekillleri ve muhalefet partisi başkanı Tzipi Livni'nin katılımıyla yapılan Tel Aviv eşcinsel yürüyüşünü hatırlatıp, kimi liberallerin ve liberal postuna bürünmüş dincilerin burun kıvırdığı o solcular ve laikler sayesinde İsrailin bütün çirkefliğine rağmen bir şeriat ülkesi tanımına tam uymadığını söyleyelim. (bkz. yürüyüşten fotolar)
* Fisting- Cinsel organlara kol sokularak yapılan ilişki.
# Scat- Dışkıdan cinsel haz alma.


7 yorum:

Adsız dedi ki...

Eşcinsellerin neden "solak" olduklarına dair bir yazı: bir eşcinsel tarafından:

http://iruneach.blogspot.com/2010/06/siddetine-muhtacm-huzurun.html

gaykedi dedi ki...

solak olmak, salak olmaktan iyidir :P

Adsız dedi ki...

:)

canny dedi ki...

haayatımda bu kadar saçma birşey duymadım diycem ama konu eşcinsellik olunca insanlar türlü türlü şeyler çıkarabiliyorlar bence orda konuşan adamların böyle "fantezileri" var :)

outlaw dedi ki...

valla gaykedi, bizim buralarda (almanya) escinseller arasinda korkunc bir irkcilasma, yabanci düsmanligi yayginlasiyor. tahminim simdiden toplum ortalamasini astigi yönünde. öyle ki alman devleti afganistan isgaline katilirken kadin haklarinin yaninda escinsel haklarini da mevzu yapmisti.

.: Renkli Bilezikler :. dedi ki...

# Scat, Salvador Dali^'de de olan, psikolojik bir rahatsızlık:S tedavi edilmesi gerekiyormuş

Pan'ın labirenti dedi ki...

kürt milliyetçiliği yapınca solcu olunuyo öbür türlü faşist eeeh miktirsinler yani.