10 Ocak 2010

Haftanın Güzeli !


Bu hafta Fazıl Bey'e (Fazıl gey mi demeliydim yoksa?) ara verip tıpkı masallarda ki gibi masum masum uyuyan bir yakışıklıya yer verelim. İnsan bunu uyandırmaya kıyamaz diyeceğim ama, işveli işveli sırıtarak ve dürtükleyerek uyandırmak isteyenler eminim çıkacaktır.10 yorum:

Pastafaryan dedi ki...

Ben uyandırırım. Ama bakalım o bana uyanacak mı? :P

Bu vücut tipini çok seviyorum, tam kıvamında. Bazı erkekler hiç görmemiş gibi kas, kas, kas, her yerlerini kas yapıyorlar. Anlamıyorum. Her şeyin fazlası can sıkıyor. Kas ve yakışıklılık arasında doğru orantı yok ki. Ne kadar kaslı o kadar seksi, kas arttıkça seksapelite de artıyor falan. Yalan bu. Kararında bırakmak lazım.

Konuyla alakası yok tabi ama... Paylaşmak istedim. :))

Junior dedi ki...

doğruyu söylemek gerekirse uyandırırdım onu ama baksanıza ne kadar da masum, yanına uzanıp beraber uyumak daha iyi bir tercih olacak sanırım. Kısacası ben buna bayıldım :)

The SummerSon dedi ki...

Uyandırmadan, usulca koynuna girerdim. Sarılır, başımı da göğsüne koyar, sıcaklığıyla rüyalar alemine dalardım...

The SummerSon dedi ki...

Bir de çok tatlı görünüyor :)

AlexBoi dedi ki...

Bence uyandırmaya kıyılmaz :)

ozge dedi ki...

offf bu ne tatli birsey.Aglamak istiyorum.Benim olsun bu.Ayhh dilim tutuldu bisi yazamiyorum resmen.Nerden buldun bu fotoyu yaa :(

Cem dedi ki...

Ben olsam asla uyandırmazdım..
Başımı göğsüne yaslayıp birlikte uyumayı tercih ederdim..

turuncu_gezegen dedi ki...

masumiyeti, çekiciliği ve cazibesi benim için oldukça yüksek.. ben yanına yatıp onu izleyerek uykuya dalmak isterdim.

siluet dedi ki...

bana da çok çekici geldi şimdi bu...masumiyet mi daha çekici gösteriyor bilemiyorum ama...sonra merak ettim foto ters olunca takla durumları olmasın sakın dedim...photoshop ta çevirip bi de tersten bakmaya karar verdim,sonra gecenin b saatinde kim uğraşır tembelliğine düşmüştüm ki birden aklıma laptop u çevirmek geldi haha...her halükarda tatlı bu yaaa

Özcan dedi ki...

Şahane bi şey bu ya..
Ben bencilimdir, onu öperek uyandırırdım :)))