17 Kasım 2009

Hidayete v'Erenler'


Eşcinselliği bıraktığını ve dine döndüğünü, namaz kıldığını, artık evleneceğini tv ekranlarında ballandırarak anlatan, araya kendi reklamını sıkıştırarak gündeme gelmeye çalışan bir çeşit eşcinseller türedi. Üşenmedim bunları biraz araştırdım:

Düne kadar barlardan erkekleri ikişer, üçer evine götüren, grup seksden, çeşitli uyuşturucular kullanmaya, piyasayı dolandırmaya uzanan muhteşem bir sicilleri bulunan bu zavallıların, gay olduğunun yeni farkına varan gençlerin kendini kabül sürecini baltalamasından korkuyorum.

Utanmadan Lut kavminden ve 'Kuran'dan bahseden, düne kadar yaşadığı zavallı hayatı eşcinsellik zanneden bu şaibeli insanlar, Lut kavminin eşcinsel olmaktan öte tecavüz ve yağma yaptığından bahsetmiyor ve eşcinselliğini tertemiz duygular ve aşkla yaşamak isteyen gençlerin psikolojisini bozuyor. Tanrı günahlarını affetsin.6 yorum:

Adsız dedi ki...

affetmesin.
Gençlerin psikolojisini bozdukları gibi ailelerin psikolojiside bozuluyor.Eşcinsellik yanlış anlaşılıyor.

Eflatoon dedi ki...

çok önemli bir noktaya değinmişsin. bizler biraz geç büyüyoruz. geç kabuller geç gelişmeler getiriyor. zaman ise sizin geç kalmanızı beklemez. o seyrinde yürür gider.

eşcinsel kimliğin cezbedici havasına kapılıp sadece onun üzerine eğilmiş saplantılı karakterler, başlarını kaldırıp aslında başka kimlikleri de varmış farkedince genelde düşülen bir hata vardır. o da yeni farkettiği kimlikler uğruna geçmiş hayatını güya kurban vermek.

hele gözünü açıp kendini bulduğunda şöhret onu yakalamışsa durum hepten düğümlenir. panikle daha bir eşcinselliğine hücum eder.

kimse bunu istemediği halde çığlık kıyamet bunu ilan ederek af diler bir hale girer. halbuki af Allahtan dilenir. ona gizlice ve en derinden açılan sırlar ile paylaşılır. kaldı ki, kişisel sıfatlar Allahın dikip biçtiği ve bedenimize uygun gördüğü harika renklerdir.

asıl facia cinsel zevkten, cepsel zevke geçtiğinde eşcinselliğini kurban verenlerin yeni kimliklerinden memnun olmadıklarında doğar. bulundukları ortamı bozar hale gelirler. bu eşcinsellik değil tahripçiliktir.

ben senin kadar şefkatle onlar için afv temennisinde bulunamıyorum. Allah bizleri bunların zararlarından korusun...

kremkaramel dedi ki...

dönmüşler ama neye?
yoksa...
yoksa...
hayır, hayır! dolapbeygirleri çalışkan hayvanlardır

victor's secret dedi ki...

bu insanlar yüzünden aileme dönük bütün açılımlarım daha başlamadan bitiyo... bunların, ailelerin zihinlerinde oluşturdukları eşcinsel imajı yüzünden ailemden bile saklanmak zorunda kalıyorum.. evdekilerin zihinlerindeki eşcinselliğin kötü imajını yıkmak için sürekli daha iyi biri olmaya çalışırken buluyorum kendimi.. ooof of!

Adsız dedi ki...

Gaykedi inana sırf bir bebeğe sahip olmak için bazen düşünmüyor değilim ama sonra müstakbel hanımın ve evladın ne cürmü var onlara da sebep olmaya ne hakkım var diyorum. Allah beni bu futrat üzerine yarattı. eşcinseliz elhamdülillah :) TutEmre

alexx dedi ki...

dindar eşcinsel kavramıda ilginçtir yani sen seni dışlayanı içselleştirmeye çalışırsan nevroz kapıda bekliyordur.bloguma beklerim ciciler http://laviesecretedun.blogspot.com/