11 Kasım 2009

Çakallar
ve Mallar !"Bunu istatistikler söylüyor. Türk erkeği doğru dürüst sevişmeyi, kadını mutlu etmeyi bilmiyor. Çünkü kadına değer vermiyor. Kadını eşiti, arkadaşı, dostu, sevgilisi olarak değil, “yararlanabileceği” bir mal olarak görüyor.

İnternette hırlı hırsız, manyak kaçık ruh hastası yığınla herif dolaşıyor. Çoğu çulsuz. Tek sermayeleri yakışıklıları ve çeneleri… Hedef kitleleri, yalnız ve mutsuz, orta yaşlı kadınlar." (+ gayler)


Neslihan Acu'dan bu satırlara: Bu çakalların biseksüel olanlarının ilgi alanlarına giren, varlıklı, kariyer ve statü sahibi gayleri de ekleyebilirim.


6 yorum:

kişisel depresyon anları dedi ki...

takdir ediyorum arkadaşları başarılı olanlar da var görüyorum, olaya birde şu yönden bakalım; kendilerini tatmin etmeyi biliyorlar...
tabi erkek bu şekilde görüyor ama kadın ve gayler onları bu şekilde görüp kullandır muyor mu kendilerini. biraz ne ekersen onu biçersin misali... iş gereği girdiğim ortamlarda insanların tv programlarının alt yazılarına mesaj attıklarını ve bir saat içerisinde onlarca kişinin aradığına şahit oldum. biraz da kullandırmak istedikleri için kullandırıyorlar ama sorarsan kullanılıyorlar...

Adsız dedi ki...

"türk erkeği sevişmez, s.ker."

LoLLa dedi ki...

selamsss :)
turk erkegi harikadir turk erkegi bitanedir :)))
imza: evlenicek LoLLa ;))))

cesetizleri dedi ki...

Erkeğin de kadının da suçu var ilişkide çok hem de.
Empati falan yok. Sikerim geçer. Yatarım altına bitti..
Böyle ne ilişki olur ne aşk.

Kadın duygusal olup sağlıklı bir erkeği mutlu edecek özellik sahibi olsa bile karşısına bir kalas çıkma olasılığı çoook çoook yüksek.

Acıyorum bize.
Ama baktığımda insanların artık yalnızlığı seçtiğini, kimseye güvenmediğini görüyorum. Bu Anadolu'da bile böyle artık.
Çok güzel bir şey yaşama ihtimali varken bunu yok ediyoruz, görmezden geliyoruz..

İnsanoğlunun geneli aptal evet aptal.

Xenophilius dedi ki...

''Kadını eşiti, arkadaşı, dostu, sevgilisi olarak değil, “yararlanabileceği” bir mal olarak görüyor.''
Bu cümleninde bir kısmına katılmıyorum ben...İnsan sevdiğini eşiti,arkadaşı,dostu olarak görmemeli,sadece sevgilisi olarak görmeli...Sevgilisinin akrabasından farkı olmalı bence insanın...Bu gözle bakılırsa verilen değer artabilir bence=)

mehmet akif dedi ki...

kimse lezbiyenleri sınıflandırmıyo :p