20 Eylül 2009

Bayram !


İyi bayramlar. Çocukluğumuzun o eski bayramlarının mutluluğu asla geri gelmeycek. İlk defa anneannemsiz bir bayram geçiriyorum. Mezarda da el öpülmez ki. Onun o buruş buruş, kurumuş ellerini öpmeyi, okşamayı nasıl özledim anlatamam.9 yorum:

Vladimir dedi ki...

Sizin de bayramınız kutlu olsun. Bir sevdiğimizi kaybetmek çok zor elbette. Zaman hepimize bunula başa çıkmasını öğretiyor.:(

NoNeLeSS dedi ki...

Yattığı yer Cennet olsun Gaykediciğim...

Senin ve ailenin bayramını kutlarım...

Karōshi dedi ki...

Sana da iyi bayramlar sevgili Kedi..

Anneannemsiz bayramlarım benim epey çoğaldı ama alıştım mı bilmiyorum. Alışmak mı yoksa artık zaten aynı tadı bulamayacağımı bilmek mi... kabullleniş en doğrusu sanırım.. Anneannesiz bayramlar başladı mıydı bitiyor sanırım çocukluğumuz..

The SummerSon dedi ki...

Bayramın kutlu olsun GayKedi!

Zeynep dedi ki...

benim de ilk anneannesiz bayramım, seni çok iyi anlıyorum. 'Annane'siz bayram olmuyormuş hiç.

dodi dedi ki...

Gaykedi önceki bi post'unda yazmıştım dedem hasta diye; dedem bugün vefat etti.. Daha şimdiden nasıl özledim onu nasıl sarılmak istiyorum anlatamam..Allah sevdiklerini kaybedenlere sabır versin..

Ebru dedi ki...

Allah anneanneceğinin acısını unutturacak yeni acılar vermesin. Ruhlarına dokunma zamanı oluyor ölümü tattıklarında sevdiklerimiz, dualarını esirgeme. Bugün ben de hepsi için dualar ettim, her zaman ediyorum ;) İyi bayramlar...

Alev dedi ki...

Anneanneler nedense hep çok sevilir. Benimde burnumun direği sızladı:(

Ozan Kayra dedi ki...

merhaba kedi,
yeni blog adresimi iletmek istedim..

http://ozankayra.blogspot.com/

kendine iyi bak