10 Ağustos 2009


Haftanın Güzeli !


Bu hafta ki yakışıklımız Edirneli, bakalım dünya delikanlılarının kitabını yazan eşcinsel atalarımızdan Enderunlu Fazıl Bey (1759-1810) onlar hakkında neler söylemiş;

"Edirne güzeli İstanbul güzeliyle rakabet halindedir. Savaşçı gururu kibarca konuşmalar ve ince buluşlar yapmasına engel değildir."

Umarım bu ince buluşu (pek de ince sayılmaz dikkatli bakınca) beğenmişsinizdir. Aslında bu mevsim Trakyanın kavun-karpuzu ünlüdür ama siz 'muz'u ile idare ediverin artık, yoksa Trakyanın (bkz) 'bamya'sını bile bulamayan var yahu!
13 yorum:

Junior dedi ki...

Şimdi kötü demek olmaz ama nerde bu güzelin o müz gibi sarı saçları. :) Nedense ülkemizde genel olarak sarışın erkek meraklısı kitlede bir azalma var :)

gaykedi dedi ki...

sarışın erkek severler için, en bereketli bölge, iller neresi acaba bu ülke de :p

Junior dedi ki...

Bilen varsa söylesin gidip bi baklaım :p

*ĞĂŶŶŐŔ* dedi ki...

son derece iğrenç erkeklerden soğutacak bu fotoğraf beni..:)

gaykedi dedi ki...

junior
sanırım trakya ve karadeniz ülkemizin en sarışın popülasyonuna sahip bölgeleri, hazırla sırt çantanı :)

______________________

gay-yor
hadi ordan! sen erkeklerden soğudun sanırım son zamanlarda :))

Adsız dedi ki...

Tekirdağ, Trabzon, Edirne v.s. kuzey erkekelri ama Trabzonlular gıssa boylu trakyalılar da sarhoş çükleri hep iniktir :D TuTasTe

gaykedi dedi ki...

emree
iyi gözlemciymişsin, tecrübe mi konuşuyor yoksa :))

Korhan dedi ki...

Homofobik olmadığım için bu resimlere bende bakıyorum. Her ne kadar erkek vücudunu estetiksiz bulsam da bazı herifleri acaip kıskanıyorum. Fakkat yapmayın be abi bu mu yakışıklı? Şu ülke gençleri ospir de harcadıkları yaratıcılığı başka şeyde kullansa fezaya çıkmıştık.. Pek bi kıllanan adam modu Kori'si..

gaykedi dedi ki...

korhan
yakışıklıdan öte şamata yapmak amacımız yoksa merak etme yakışıklıdan senden iyi anladığımıza emin olabilirsin :))

Korhan dedi ki...

Aslında yakışıklılık, güzellik kişiden kişiye değişen kavramlardır. Mesela bu resimdeki adamın bana yakışıklı gelmemesi bir çok kimsede ters düşünce etkisi yaratabilir. Gel gör ki "yakışıklıdan senden iyi anlarım" oldukça saçma bir cümle. İddiam olmayan bir konu; sadece kendi estetik bakış açımla bakabilirim. Fakat senin tercihin bu yönde diye de bu seni herhangi bir konunun gurmesi yapmaz keza cinsiyet ayırmadan sana yakışıklı gelen biri başka bir arkadaşına gelmeyebilir. Amacın şamata (senin deyiminle) olduğu bir başlıkta gereksiz bir sidik yarışından sa ben sana haklısın diyeyim.. Kesmezse aslansın kaplansın pumasın çeşitlerimiz ve alkış da var..

gaykedi dedi ki...

korhan
alıngan mısındır? sonunda ki gülücüklerden de mi espriyi anlamadın yahu?

Korhan dedi ki...

Alıngan değil de sinsi kinciyimdir. Balkona siner, oradan kafana soğan atarım:)) Bak benimkinde de gülücük var:)

gaykedi dedi ki...

korhan
balkonda ki saksılar, soğanlar havada uçuşmadan anlaşabildiğimize sevindim :p