29 Haziran 2009


Haftanın Şarkısı !


Tam bir yazlık disko parçası size, müziğin sesini açın ve yosun, iyot, votka, bira, parfüm kokularının uzaktan burnunuza geldiğini. hayal edin.

The Reg Project'in 'şuradan' indireceğiniz Lela Lela adlı mp3'ü ile; Hadi eller, kızlar göğüsler, gayler penisler havaya, kalçalar bir sağa, bir sola, dullar yatağa diyorum. Bu gece uzun olacak.

Önemli Uyarı!!! Sabah feci bir şekilde, örneğin
'bakınız şöyle' uyanmak istemiyorsanız aman içkiyi fazla kaçırmamaya dikkat!7 yorum:

Adsız dedi ki...

güzeldi....resimde .....

√ paMık √ dedi ki...

haha süper

ESTHER dedi ki...

feci uyanış anlayışlarımız çok farklı sanırım kediş :))) Şarkı tam benlikmiş yalnız... Derhal ipoduma atacağım...

Ama bir sorum olacak, sen her hafta şarkı paylaşıyorsun blogunda.. Bende yapmak istiyorum lakin endişelerim var, blogda şarkı paylaşımı insanı mahkemelik ediyor falan diye duydum.. nedir bu olayın aslı astarı.

gaykedi dedi ki...

ether
haftada bir mp3'den çok, her gün onlarca özellikle yerli albüm rapid linkleri falan yayınlarsan belki bir ihtimal başın derde girebilir am, haftada bir şarkı ile kimsenin uğraşacağını zannetmiyorum ve ben hiç duymadım böyle bir şey canımcım.

(¯`·._.·[ (Afilli Yazar) ]·._.·´¯) dedi ki...

Kedi yine yaptın yapacağını. Şarkılarına bayılıyorum. Ayrıca resimdeki hale ayıkken düşmek istesek olmaz sarhoşken zor be... Bu çizim değilde gerçek olsa sanırım iğrenç olurdu. Alimallah o kadar ileri gitmiyorsun... :)
Gerçi hayvan pornosunda aşmıştın ama neyse... :) seviyoruz seni...

Rodmank dedi ki...

şarkıyı yine süper kedi, bu sıcakta Ankarada anca böyle çekilir :D
@esther bende kaçınıyorum yauw öyle bir şeyler okumuştumda ama bende sadece dinlemek için koyuyorum...

La Santa Roja dedi ki...

Yerli müzikten uzak durdukça bir problem olacağını sanmıyorum ben. Evlere baskın yapsalar herkesin PC'de kaç gb müzik var zaten :)