08 Mayıs 2009


Jimnastik Gibi
Seks !Evli çiftlerin grup halinde gezmelerine bakın, kadınlarla kadınlar, erkeklerle erkekler sohbet eder. Hemen ayrışma gerçekleşir. Kadınla erkek, ne konuşacağını bile bilemiyor! Evde sıkılıyorlar, birlikte yapmaktan hoşlandıkları o kadar az şey var ki.

Erkekler kendilerine hayran olan, her şeyi kendilerinin öğrettikleri, gösterdikleri, deneyimsiz genç kızlara bayılıyor. Onları memnun etmek o kadar kolay ki. Onların yanında kendilerini çok üstün hissediyorlar!

Cinsel dürtülerimiz, tıpkı hayatta kalma dürtüsü gibi, temel içgüdü! Çocuğumuzun cinselliğe ilgisi olduğunu keşfedince panik oluyoruz. Oysa yemek yemese, iştahı olmasa doktora götürürüz! Cinsellik de bu kadar doğal aslında.
Sevgiyle yaşanan cinselliği kimse reddetmiyor, ama beceremiyor! Mesele orada. Yoksa cinsellik, aşkla birlikte olduğu zaman, yaşanılacak en büyük haz. Ama ikilinin onu bir sanat gibi icra etmesi lazım! Jimnastik gibi, duygudan yoksun cinsellik tek başına da yaşanabilir.

Cinsellik sırf rahatlamak amacıyla, kas gevşetmek için yaşandığında, sonrasında insanın içinde duyduğu boşluk, tatminsizlik, yalnızlık duygusu o kadar yaralayıcı ki!


Yeni çıkan kitabı dolayısıyla Yazgülü Aldoğan'ın verdiği bir röportajdan.4 yorum:

Esther dedi ki...

Kedi bu güzel yazıyı paylaştığın için teşekkürler. Gerçekten çok doğru bunu saklayacağım. Bilhassa "Erkekler kendilerine hayran olan, her şeyi kendilerinin öğrettikleri, gösterdikleri, deneyimsiz genç kızlara bayılıyor. Onları memnun etmek o kadar kolay ki. Onların yanında kendilerini çok üstün hissediyorlar!" bu o kdr doğru ki, sadece kendilerini kendilerine ispatlamaları, "ben erkeğim" moduna girmeleri çok kolay oluyor onlarla... zeki ve güçlü kadınlardan köşe bucak kaçıyor, onların frijit olduklarını iddia ediyorlar...

bunun dışında, yemek yemek ve uyumak kadar doğal ve temel bir içgüdü olan cinselliğinse neden bu kadar gizli saklı ve yasak olduğu ya da neden bu kadar merak uyandırdığı benim oldukça tuhafıma giden şey. Bir insanın yemek yiyişi çok ilgimizi çekmiyorsa veya ne bileyim tuvalete girişi, cinselliği de bu denli gözümüzde büyütülmemek gerek bence. Ya da çok ayıp, günah, iğrenç, rezil birşey gibi adlandırarak aslında doğamızı inkar etmiş olmuyorlar mı bu zihniyettekiler.. İnsan, beyni çok karmaşık bir hayvan.. Doğuştan var olan içgüdülerimizi nasıl bu denli inkara kalkışabildiklerini anlamak imkansız. Sokak ortasında çiftleşin demiyorum, hayvanlar bile bunu yapmıyor ama en azından bunu tabu gibi göstermeleri... bilmiyorum ki ya garip durumlar.. nasıl son bulur acaba.. sırf türkiye de değil heryer böyle aslına bakarsan...

bu kadına olan düşmanlıkla da ilgili olabilir.

Adsız dedi ki...

Gaykedi sana bir şey danışmak istiyorum. Gay olduğumu bir kız arkadaşıma söyledim, artık bana bir garip bakıyor ve aramız eskisi kadar iyi değil. Eşcinselliğin tanımını tam olarak bilmiyor sanırım ve biraz dinibütün bir kız. Sen söyle ne söyleyebilirim böyle bir kıza eşcinsellik hakkında ve yaşadığım duygular hakkında ??

gaykedi dedi ki...

esther
bu konuda erkekler senin ağzını oldukça yakmışlar, üfleyerek tüket onları artık esther :p

__________________________

adsız
müsait bir zamanında ona şuradaki yazıyı yorumlarıyla beraber okut derim;

www.hafif.org/yazi/pembe-ucgen-2

Adsız dedi ki...

Süpersin Gaykedi özellikle o video çok yardımcı olacak =) çok teşekkürler...