22 Aralık 2008


Haftanın Şarkısı !


Yakışıklımıza nazire, bu haftanın şarkısında Arap ve Latin tınılarını birleştirmesiyle tanınan Alabina var, Last Kiss adlı ilginç şarkıyı 'şuradan' Mp3 olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.7 yorum:

Adsız dedi ki...

yanıkkoza...
selam kedi bizi düşüüp bizim için zahmet edip hazırladığın bu mp3'ü ilk başta tşkr ederim...

inan müzik zevkin süper bunu her defasında söylerim ama haftanın güzellerinde benim iştahımı kapalılıyo ama olsun diğer arkadaslar bayram ediyo benimde haftanın şarkısında bayramım oluyo...
sıra değerlendirmemi her hafta puan vermmei istiyordun ve oylamaya başlıyalım ...

Alabinaa bu hafta bize bu sofistike sesinden dolayı bizden 7(yedi)puan alıyor....

diğer haftalrı dört gözle bekliyorum....
dipnot:reankarnosyana inanmıyom ama test yaptım nette ben eski bir fransız müzik adamıyımışım ve müziğimde cok basarılı olamamışım ama hayatım hep müzikle endeksliymiş...öle büyük bir aşk yaşamışım kii karım ölünce hep onun yasını evlatlarımla tutup hiç evlenmeşim ...gercektende okuduğum da etklilendim ve bir daha test yaptım olmaz bu kadar dedim ..o test tede şarap mahsenerisarabı çok iyi anlayan biri olarak ve büyük aşk yasayan biri olarak cıktı ve ben biraz inanmaya basladım ve inan sana yazmıştım kedi ben fransızlara ve şaraba anti senpati duyduğumu söyledim hiç fransaya gitmedim hiç şarab içmedim ama her zaman onlarla bir ilişkim olmuş gibi yaşadım....garip ama bunuda paylasmak istedim...en önemlisi ikisindede aşk adamı çıkmam tamamam dedirtti....
yanıkkoza....

Adsız dedi ki...

İndirdim bile çok tşk ederim. Bu linkde mp3 yazarsam işime yarar sağol. İzninle seni eklemiş bulundum bloga.Sevgiler.

gaykedi dedi ki...

yanık koza
aman ne hazırlaması, seçi yayınlıyorum okadarcık, bakalım %'in altına ne zaman düşeceğiz :D (bu arada reenkarnasyon öyle testlerle anlaşılacak kadar basit bir şey değil ve dünyanın en köklü, en sağlam inanç sistemlerinden biri)

_______________________

craft
teşekkürler, ben de seni ekleyeyim unutmadan :D

Adsız dedi ki...

Dert değil ya ben izin aldım sadece. Sinir oluyorum ben ekledim diyorlar sağol deyince de pat diye siliyorlar ya, o sınıfa sokma beni :) Eklemesen de takipdeyiz evelallah.

gaykedi dedi ki...

craft
çok nazik ve düşüncelisin tekrar sağol :D

antepian dedi ki...

Bir dahaki "Haftanın Şarkısı" için ki, yarın sunacağın şarkı olacak bu, sen de dahil olmak üzere bir kaç kişiden özel bir isteğim oldu son yazımda. Bakarsan ve cevap niteliğinde bir şarkı koyarsan sevinirim. Kolay gelsin!

gaykedi dedi ki...

antepian
bu hafta için geç oldu sanrım ama hemen bakıyorum :D