12 Eylül 2008


Öküz Yolmaca !


Kurtlanmış beyinli dinci embesiller bloguma türlü beddualar bırakıp, iğrençsiniz, siz gayler anal seks yapıyorsuz türü yorumlar yapıyorlar. Kadınları vajina, erkekleri birer penis olarak gören, beyinleri haremlik, selamlık çalışan bu fesat yobazların, eşcinselleri birer göt deliği olarak görmeleri beni doğrusu şaşırtmıyor. O öküzlere bir-iki çift laf etmek istiyorum;

1- Her gay anal seks sevmediği gibi, çoğu erkeğin bunu çok sevdiğini ve kız arkadaşlarıyla en çok yapmak istedikleri şeylerden birisi olduğunu sağır sultan bile biliyor artık.

2- Eşcinsellerde aşık oluyorlar, seviyorlar ve aşk eşittir vajina, penis demek değildir, ama tabi kadınları birer vajina olarak gören, bir erkekle kadının asla arkadaş, dost olamayacağını, kadın saçının bile günah olduğunu söyleyen sizlerden her sapıklık, her fesat düşünce beklenir.
3- Anal seks gerekli ön hazırlıklar yapıldığında neredeyse vajinal seks kadar hijyeniktir. (porno filmlerde gördüğünüz bütün gayler ve anal yapan kadın oyuncular bu hazırlığı yaparlar)

4- Anal seks günah diyenler unutmayın, laik! devletimizin güzide kurumu diyanet karı-koca arasında yapılan oral seks'e bile günah diyor.

5- Anal seks normal değildir, çünkü anal seks ile çocuk olmaz diyenler, siz ne zamandır beri sadece çocuk yapmak için seks yapıyorsunuz? öpüşmek, meme emmek ve vajina yalamak, penisi ağıza almak ne kadar normal? (Eh yani kadın sesine, saçına bile günah diyen yamyalara benim sorduğum soruya bak!)

Ayy kedinin patileri acıdı ayol yobaz tırmalamaktan, alın birazda siz yolun :D


84 yorum:

delikanlı dedi ki...

Ağızlarıyla da s.çabiliyorken neden hala g.tlü g.tlü yaşar ki şu homofobikler,kestir kurtar erkekliğini dimi...erkeklik g.tte ya,namus,ahlak g.tte ya..."iğrençsiniz, siz gayler anal seks yapıyorsuz"muş!Hocu seviyor ve sevişiyoruz...Sever ve sevişirken hangi organlarımızı kullandığımızdan sana ne!

voodoo girl dedi ki...

birlikte oldukları kızın 'namus'u 'delinmiyor' diye anal sexi meşru gören beyinsizlerin 'sevişmek'le ilgili yorum yapmaları bir sonraki emre kadar yasaklansın bi zahmet.

7.oda dedi ki...

ya tırmalanmak onların hoşuna gidiyorsa kedi??
ekmeklerine yağ sürmeyelim..

Adsız dedi ki...

anlarsanız ekime anlamazsanız s.kime kadar diyon yani kedicim:)takdir ettim..

Adsız dedi ki...

sen bakma onlara...en fesat kafalar bu tiplerin arasında

gaykedi dedi ki...

delikanlı
ne güzel bir ifade "Ağızlarıyla da s.çabiliyorken neden hala g.tlü g.tlü yaşar ki şu homofobikler" :p

voodoo
birde bu ülkede bakirelik gitmesin diye anal sex yapan denyolar var değil mi :p

7.oda
paralamaya devam, tırnaklarımıza kuvvet :p

zoitsa
mikimden aşağa, kasımpaşa ama genede yolmak lazım ara sıra hadlerini bilsinler :p

isimsiz
ah bilmez miyim bu örümcek kafalıları.

Ferhanca dedi ki...

Radyo dinliyoruz,tv izliyoruz istediğimiz kanalı dinliyor izliyoruz kumda elimizde.pc nin başında blogaların arasında gezerken istemedğim yere de gidebiliyorum ama bir daha gitmiyorum zorlayan yok ya.
bloglara hakeret yazmak hoşlarına mı gidiyor, yoksa yapıcak başka işlerimi yok, yaa herkes kendine baksın...

arzupinar@hotmail.com dedi ki...

3 çocuk için, 3 kere seks mübağ kılına.eğer döllenmediyse kadın rahmi, bir daha sevişilebilir. maksat üremek ola.

ne analı, ne oralı... ne kadın saçı, ne sesi...bu insanların ikna edilebileceklerine inanmıyorum.

uğur dedi ki...

Bu dinci, homofobik amsalakların yazdığı küfürleride keşke ayrı bir yazı olarak yazsanız. Hatta Haftanın şarkısı ve Haftanın güzeli kategorilerine birde Haftanın küfürlerinide ekleseniz çok iyi olur aslında...

Hem böylece bu ahlak bekçilerinin ne kadar yaratıcı küfürler edebildiğini hepimiz görürüz yahu :)

gay_yor dedi ki...

ayyy onlara acıyorum ya kediciğim valla acıyorum..hani utangaçım ya ama bunu söylemeden edemeyeceğim hıyarlar, sizin zannettiğiniz gibi tükürle yapmıyoruz biz o işi..
siz karılarınızla yatarken kaç oldu diye sayan zihniyet mi namus dersleri vereceksiniz topluma.
bu arada kediciğime yaptığınız beddualar kıçınızda basur yapsın inşallah..yerinize oturamayasınız..
neden bizim anal seksimize iğrenç diyorsunuz anlamadım karılarınızı sırt üstü çevirip kaçkere istediğinizi tahmin etmek hiçde zor değil..
önce kendi iç çamaşırınızı değiştirin..sonra eşininzin poposundan vazgeçin öyle gelin karşımıza denyolarrrrrrrr..
tekrar söylüyorum kediciğime beddualarınız anal seks olarak girsin bi taraflarınıza..yani o aman biri bi şey yapar diye kolladığınız kıçlarınıza..

Günay Doğan dedi ki...

"beyinleri haremlik, selamlık çalışan bu fesat yobazlar" lafına bayıldım. Aynen öyle.

O kadar güzel ifade etmişsin ki bazı şeyleri, yorum yapmanın bir manası yok hani:)

herackles dedi ki...

>>> 4- Anal seks günah diyenler unutmayın, laik! devletimizin güzide kurumu diyanet karı-koca arasında yapılan oral seks'e bile günah diyor.

Valla mevzuyla ilgili 2 ayet sunlar:

" Kadınlarınız sizin için bir tarladır. Tarlanıza nasıl dilerseniz öyle varın. Kendiniz için önceden
(uygun davranışlarla) hazırlık yapın. Allah'tan korkun, biliniz ki siz O'na kavuşacaksınız. (Yâ Muhammed!) müminleri müjdele!" (Bakara Suresi :223)

İslamcinsi arzuların meşru yoldan giderilmesini ister. Kadına dübürden yaklaşılmayı yasaklaması Ku'ani nass ile belirlenmiştir.
"Sana kadınların ay halini sorarlar. De ki: O, bir rahatsızlıktır. Bu sebeple ay halinde olan kadınlardan uzak durun. Temizleninceye kadar onlara yaklaşmayın. Temizlendikleri vakit, Allah'ın size emrettiği yerden onlara yaklaşın. Şunu iyi bilin ki, Allah tevbe edenleri de sever, temizlenenleri de sever."(Bakara Suresi :222)"

Simdi burada sadece "Allah'ın size emrettiği yerden onlara yaklaşın" cumlesindeki "yer"in neresi oldugu meselesi tartisma yaratmistir. Bu sebeple konu uzerinde calisma yapanlar hadislere yonelmisler ve sonucta "fitrati saglam olan anal seksten hoslanmaz, dusunmez bunu" demisler. Beni bu alim tayfasu zerre kadar ilgilendirmedigi icin Kur`an`da yazana bakiyorum ve dogrudan bir aciklama goremiyorum. Yine de emredilen yer meselesi kafami kurcalamiyor degil?

Ezcumle: Musluman degilseniz takmayin zaten...

salih dedi ki...

bu insanlar eşlerine karşı geliştirmek istedikleri ama başaramadıkları ,anal seksi beyinlerinde bastırmaya çalışıyorlar.ama seninde dediğin gibi işlerine nasıl gelirse.kızlık zarı bozulmasın diye.kalçayı makbul görüyorlar.
hijyene sıra gelince her sekste hijyen geçerlidir.vajinadan yapılan seks içinde bu gereklidir
onların çok hijyenik bulduğu ilişki kadar ,yeterli hijyen yapılırsa anal seksin onların yaptığından daha temiz olduğu açık ve seçiktir.tabi anlayana.

gaykedi dedi ki...

ferhanca
kibarca basın gidin burdan diyorsun :p

arzu
beyinleri yıkanmışlardan ümidi kesmişsin :p

uğur
iyi fikir, sevdim bunu :p

gay-yor
40 memeli basur olsunlar inşallah :p

günay
adamların ruhları fesat ayol ben ne yapayım :p

herackles
takan yok zaten, bu arada diyanetin bırak anal seksi oral sekse bile günah demesine kaç puan veriyorsun :p

salih
öpüşmek bile iğrenç olabilir, ağzı temiz olmayan bir insanla değil mi?

Ruyayla dedi ki...

"beyinleri haremlik, selamlık çalışan" sözde din arkasına saklanan yobazlar kesinlikle yolunmayı hek ediyorlar kedicim...

emre dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
gaykedi dedi ki...

rüyayla
bende yoldum zaten :p

emre adlı arkadaşımıza cvp verme gereğini bile duymuyorum, kendisini tanımak isteyenler için yukarıda yazdıkları ve blogundaki cümleler yeterli sanırım, sitesinde yazdıklarının bir kopyasını "buraya" da alayım, bakarsınız kafasına eser siler falan mahrum kalırız bu yazıdan :D

Adsız dedi ki...

islamiyet kadının sadece cinsel obje olarak görülmesini önlemek amacıyla çeşitli önlemleri almıştır. günlük hayatta karşılaşılan yobazlardan yola çıkılarak "islam dini" hakkında bazı çıkarımlara varılmaması gerekir diye düşünüyorum.

Adsız dedi ki...

yolucu geldi hanımmmmm
:D

ne yolunacak itina ile yolalım silkelim :D

khaoskhronos dedi ki...

çocuk gayet doğruları söylemiş. kemalistlik ve laiklik takıntı olmasın. özgürlükse herkese özgürlük. ( din konusunda ben de eğretiyim. yani olmasa da olur. sanırım gayler olarak asıl rahatsız olduğumuz nokta durduk yere bize saldırılması. herkes kendi işine baksa; kimsenin yatağına, beynine, evine girmese bunca sorun yaşanmaz sanıyorum. )

Adsız dedi ki...

bu ne perhiz ama ne kadar lezzetli lahana turşusu.
Gaykedi; sen, hatta bizler "sol"u karalarken kendisi "sağ"ın baştacı...
Özgürlüğe, ideolojilere bu denli saygı gösterdiğini söyleyen bir insan, LAİKliğe nasıl karşı olabilir?
yaw bir de eşcinsel :|
gitsin bakalım kendisi gibi düşünenlerin oluşturduğu LAİK olmayan bir topluma.komşumuza, İran'a :) Orda özgürce dile getirsin TC ile ilgili ve laikliğin zararlarıyla ilgili düşüncelerini. yalnız yok Lut kavmi biseksüelmişte vsvs konularına hiç girmesin + eşcinsel olduğunu kimseye söylemesin, bir blogda da yazmasın. Alimallah darağacında sallandırılır..
ve kimse istemediği bir görüşü benimsemek ve saygı duymak durumunda değildir. bahsettiği yobazların duymadığı gibi. hem zaten onlara saygı duymak özgürlük anlayışı içinde yer almaz ki onlara saygı duymak ÖZGÜRLÜKÇÜ DÜŞÜNCEye ters....

umarım anlatabilmişimdir.. :S

gaykedi dedi ki...

isimsiz
kadın sesinin ile hram kılınması bu önlemlerden sanırım :p

diagonel
"çarşafçı geldii" gibi olmuş :p

khaos
küçük denyomuzun yazdıklarını iyi okumadık galiba?

pembe
evet atatürk'ün ülkesinde haykırmak kolay, islam'da bisex. olmak yasak ibnelik serbest diye, gitsin bakalım şeriat ülkelerinde höykürsün biraz böyle, bakalım götünden kaç mg kan alacaklar :p

ne ben olabildim ne de başkası dedi ki...

kediiii, sen güzel kafanı takma bu tip pisliklere... kendimizi üzdüğümüzle kalıyoruz ama diil mi, yoksa hepimiz de biliyoruz bu yobaz insanların gerçekte ne biçim yaratıklar olduklarını. ben sadece bir tek şeye inanırım, iyi bir insan olamadıysan istersen dinin bütün emirlerine yasaklarına uy bi halt olmaz. sorun temelde nasıl bir insan olabildiğinle ilintili, yoksa din kural yasak emir bunların hepsi bahane...:))

gaykedi dedi ki...

ne ben ne......
hiçbir dinden insanlarla bir sorunum yok ama her dinden yobazlar beni deli ediyor ki dünyada yobaz denince çoğu kişinin aklıma artık ne yazık ki müslümanlar geliyor :(

emre dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
Adsız dedi ki...

AAH AAH....

gaykedi dedi ki...

emre
saçmalıklarınla zamanımı çalıyorsun, bütün dünyada nitelikli bir seküler demokrasinin tanımı ve örnekleri mevcut, peki senin şu mükemmel şeriat'ın nasıl bir şey acaba merak ettim, hz. ömer zamanında escinsellere cok candan davranan "şöyle" bir donem olabilir mi acaba? şeriatçı ibne'de gördüm ya şu dünyada gözlerim açık ölmem herhalde artık :D

delikanlı dedi ki...

herşeyin eşcinsel versiyonu mevcut valla kediabi:)

khaoskhronos dedi ki...

okudum tabi. yaşından dolayı mazur görülebilir kafa karışıklığı. herkes hep birlikte saldırıya geçmiş. yanlış bir tutum gibi geliyor bu bana. burdaki çoğu insan 20li, 30lu yaşlarında ve 18 yaşında bir gence "bak, bak! öyle saçmalık olur mu! tü kaka! bi de eşcinsel olacaksın! tuuuuhh.. utan utan!" gibi bir yaklaşım sergilerse sorunlar çözülmez, ayrılıkçılıklar sürer de gider. ve tekrar yazıyorum. dinle ilgili söylenenleri dikkate almıyorum artık. ( bırakın düşünsün ve şekillensin. belki daha iyi analiz ederek dinin saçmalığını kendi kendine farkeder. )

emre dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
emre dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
gaykedi dedi ki...

delikanlı
ölmeden daha neler göreceğiz acaba, şimdide ben şeriatçı değilim diyor :p

khaos
dil 5 karış ama küçük denyomuzda :p

emre
cumhuriyet gazetesi okuduğumu nerenden uydurdun, kendime pek yakın bulmam çoğunlukla kızarım o gazeteye, ekleri için haftada birkaç gün alsam da hergün düzenli sadece radikal alırım...bu arada sorularıma cvp vermemişsin bay çok bilmiş?

emre dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
khaoskhronos dedi ki...

bırakınız konuşsunlar, bırakınız saçmalasınlar sevgili kedi. rahatsız olan okumasın. karşılıklı saldırılarla nereye kadar. senin de söylediğin gibi 5 karış dili varmış cidden. bırakınız saçmalasınlar..

gaykedi dedi ki...

emre
aman kedinin patilerinden kaç kurtul :D

khaos
belkide ergenlik hırçınlığıdır, hormonları beynine, diline vuruyordur :p

Esther dedi ki...

homofobikler
ırkçılar
yobazlar
gaylere küfür edip geceleri e-5 te travesti çeviren zavallılar
kadınları vajina
erkekleri pipi olarak gören örümcek beyinliler
hayvan düşmanları

yukarıda saydıklarım insan veya hayvan değil.. 3. tür... yani insan, hayvan ve 3. tür dünyada yaşıyoruz hep birlikte.. ama bu 3. türün mensupları (henüz isimleri yok) insanlara ve hayvanlara dünyayı yaşanmaz hale getiriyorlar.. gaz odalarına alınmaları, sabun yapılmaları falan gerekirken ortalıkta dolaşabiliyorlar... insanların kullandığı herşeyden yararlanabiliyorlar.. internet toplu taşıma araçları, umuma açık mekanlar vs vs...

ben 3. türle bir arada yaşamak istemiyorum artık.. gaykedimi böyle saçma şeylerle oyalamayın 3. tür!!! onun yazacak önemli şeyleri varken sizin saçmalıklarınızla uğraşmak zorunda mı yahu?

gaykedi dedi ki...

estherrr!
aman tanrım seni gormek cok guzel, nerelerdesin sen yaa? ingiltereden ne zaman dondun ya da dondun mu? neler yapiyorsun? bana mail atsana oe@ttmail.com optum kocaman :p

erhan dedi ki...

Düşünüyorum da...Yerlere tükürmüyorum,çöp atmıyorum,düzenli olarak tüm vergilerimi ve faturalarımı ödüyorum,trafikte bir saniye daha önce geçmek için bağırıp çağırmıyorum,el frenini çekip "hurraa hadi kavgayaa...!" olaylarına da girmiyorum,kitap okuyorum,kimseyi rahatsız etmeyip,onlar hakkında fesatlık düşünmüyorum...Diğer taraftan sadece gay'im...Hangimiz insanca yaşıyoruz sizce...?

gaykedi dedi ki...

erhan
bütün o hoş olmayan şeyleri yap ve ırkçı ol, yobaz ol ama gay olma kimilerinin gözünde daha iyi :((

eren dedi ki...

bu konuda bu yazı ile cok hemfikirim... lan straight erkekler bile zevk icin kendi kicini parmakliyor,kiz arkadasina parmaklatiyor veya yalatiyor bunu biliyoruydunuz... anus hem erkek hem kadin icin vazgecilmez bir zevk kaynagidir sex te... sinir hucreleri bakimindan zengin uyarilmaya aciktir....gule gule kullanin...

gaykedi dedi ki...

eren
prostat orgazmı denilen birşey var sanırım tıp literatüründe :D

Adsız dedi ki...

Sevgili gaykedi,

İnternette dolaşırken blogunuzla karşılaştım ve ister istemez ilgimi çekti. Toplumsal ve örfi yaklaşımlarla ilgili birşey söylemek istemiyorum, beni ilgilendirmiyor çünkü. Herkesin görüşü kendine göredir ve kişiseldir bir yerde.

Fakat benim size söylemek istediğim genel doğrular... Hangi dine mensupsunuz bilemiyorum ama tek hak ve doğru din olan İslamda Allah homoseksüelliği yasaklamıştır. Eşcinsellik elbette ki yaratılıştan gelen bir ruh hali olabilir. Fakat Allaha ve ahiret gününe inanan insan için dünyada ki sabretmesi ve katlanması gereken bir imtihandır. Biz insanlara bu dünyada dayanmamız için, sabretmemiz için verilmiş bir çok imtihan vardır. Kimimiz sakat doğar, kimimiz sonrasında hastalanır, kimimiz fakirlik çeker.

Elbette bu dünya hayatınızda istediğim gibi yaşayamayacakmıyım diye düşünüyor olabilirsiniz. Yalnız dünya hayatımız geçici... Ebedi ve kalıcı olan ise ahiret yaşantımız. Eğer müslümansanız ve Allahın varlığına birliğine inanıyorsanız, ölümle birlikte hesaba inanıyorsanız, Yaratıcının eşcinselliği kesinlikle yasakladığını da biliyor olmalısınız. Bu sizin sabretmesi zor olsada uzak durmanız gereken bir imtihan. Öyle olmasaydı yaratıcı bunu yasaklamazdı...

Ben sizin yobaz dinci dediğiniz bayanlardan değilim. Fakat müslümanım ve tüm araştırmalarımın islamın doğruluğunu gösterdiğini hesaba katarsak, kendi kendinizi mahvettiğinizi söyleyebilirim.

Siz belki nadir yaşayanlardan olabilirsiniz ama hiç bir zaman bir erkek başka bir erkeğe kadının sıcaklığını, şefkatini, öpüşündeki aşkı, yakınlığını veremez. Sizin gibi hisseden bir kaç erkek olabilir ama genelde bu hissi hep eksik yarım kalacaktır. Gerçek aşkı ve doyumu ancak kendinize uygun bir erkekte bulabilirsiniz...

Geçici dünya hayatınız içinde Rabbim kendinizi ve kulluğunuzu tanıyabilmenizi nasip etsin. Vesselam.

gaykedi dedi ki...

adsız
tek hak ve doğru din islam mı? yapmayın allah aşkına dünyadaki her dinden bütün insanlar kendi dinlerinin doğru olduğunu iddia ediyorlar, unutmayın tanrı hiç bir dinin tekelinde değildir.

zaten Müslüman ya da Hıristiyan diye bir şey yoktur, sadece ailesi Müslüman ya da Hıristiyan olan kişi vardır ve istisnalar kaideyi bozmazlar. kadının saçına bile günah diyenler eşcinsellik hakkında herşeyi "söylerler", "hiç bir zaman bir erkek başka bir erkeğe kadının sıcaklığını, şefkatini, öpüşündeki aşkı, yakınlığını veremeyecğini" nereden çıkardınız, bana esas bunları hiç bir kadın veremez, eşcinsellik hakkında fazla bir bilginiz olduğunu düşünmüyorum açıkçası bunları yazabildiğinize göre... size tavsiyem http://listag.wordpress.com'dan biraz bilgi edinmenizdir.

TuTasTemre dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
gaykedi dedi ki...

emre
her din kendini bozulmamış en son ve en mükemmel din sayar... dini bilgilerime gelince islam'ı çoğu müslümandan iyi bilirim merak etme, üstelik bilgim ve okuduklarım sadece islami eserleri kapsamadığı, popüler bilimsel yayınları takip etmeyi sevdiğim için daha kapsayıcı ve çeşitlidir.

Adsız dedi ki...

@gaykedi ibneliği gurur duyulacak bişeymiş gibi anlatiyosun..iğrençsin ya

gaykedi dedi ki...

adsız
sensin iğrenç + homofobik! ibnelik ne gurur duyulacak birşey ne de neden böyle oldum diye üzülünecek, kahrolunacak.

Adsız dedi ki...

"tecavüz kaçinilmazsa zevk almaya bak" bu durumdamisin yani :))

gaykedi dedi ki...

adsız
ne alaka yahu :p

Adsız dedi ki...

ya güzel kizlar dururken niye erkek peşinde koşarsiniz anlamam ya :)) valla ben kiz olsaydim lezbiyen olurdum..ya gay kedi hiç mi kizlardan tahrik olmazsin yav :)) ne biçim insansin :))

gaykedi dedi ki...

adsız
benim bir kızdan etkilenme şansım, senin bir erkekten etkilenme oranınla aynı, tabi en fazla :) ah şu erkekler, gay'leri anlayamazsınız ama lezbiyen deyince ağzınızın suyu akar, sanki bir lezbiyenin sizinle işi olur :))

Adsız dedi ki...

Gay'lik ve Lezbiyenlik aynı kategoride (escinsellik) incelenecek konulardır. Arkadas kız olsaydım ben lezbiyen olurdum demiş o zaman gay kedi ile aynı durumda olup eşcinsel olmuş oluyorsun. Hatırlatmak istedim sadece.

Tuana dedi ki...

Ya hacıdan ya hocadan korkacaksın bütün sapıklıklar onların içinde.
Bunlar baskı göre göre içindeki duyguları bastırıp kuduranlar, biraz ağır mı oldu, yok eksik bile oldu.
Tesettürle kuaföre gelip mini etek file çorapla çıkanlar mı ararsın, her türlü sapıklıkları yapanlar mı.

Herkesin hayatı kendine kimsenin kimseyi sorgulamaya hakkı yok.
Herkes saygı duymak zorunda bunu bir öğrenemediler gitti.

Ne demiş Neyzen Teyfik; ''İçiyorsam sanane yoksa sana zararım içerim...İkimizde gelsek kıldan köprüye, ben dürüstsem sarhoşkende geçerim''

Yobazlarla uğraşmaya bile değmez, kendi hayatın sadece seni ilgilendir, onların ekmeklerine yağ sürmeye hacet yok...

gaykedi dedi ki...

tuana
tüm dünyada en büyük sapıklıklar onlardan çıkıyor haklısın, duygularını bastıra bastıra feci patlıyorlar sanırım :)

LoLLa dedi ki...

konu kapanmis ama içimde kalicak yazmassam ya da soylemezsem yorumuma izin vermesen bile oku :)
su bizim tr insani var ya turk insani pardon Türk insani isteyince ahkam ustası olur isteyince en gaddar ahlak polisi isteyince de en atesli savunucu ya da sadece atesli..
ben daha ne deyim yorumlarini okuyorum toplumun nabzina yakın olayim diye ama yok vazgectim yine.
en kisa zamanda vınnnn..
insallah..
bak ben de muslumanim insallah falan diorum :))))
niye bilmiorum ama seni kocamann optum en samimi dost opucugu :)

gaykedi dedi ki...

lolla
öpücük yerine ulaşmıştır :D

Lorin Artun dedi ki...

İnsan en çok neye kızıyor,neyi takıntı haline getirip dilinden düşürmüyorsa,ona zaafı vardır.Mesela her kadını orospu gören bir erkeğin ya anası orospudur ya orospulara zaafı vardır.Her kadına orospu damgası basan kadının içi orospuluk yapmayla yanıp tutuşmaktadır.Gaylerin anal seksine kafayı takanlar,küfredenlerin en büyük fantazisi anal sekstir.O yüzden kimse kimseyi bu çağda kandıracağını sanmasın.Psikoloji biliminden haberdarız artık analseks fantazisi kurup sonra da bunu bu şekilde ağızlarıyla tatmin eden denyolar.Üstelik bu kadar cinsel tabularla dolu bir memlekette kızlara en fazla anal seks talebiyle gidenler sizlersiniz.Geçin bu martavalları,kimse yemez bunu.Öptüm gaykedi.

gaykedi dedi ki...

lorin
sanırım buna psikolojide projeksiyon deniyor, bu konuda engin ardıç'ın güzel bir yazısı "vardı"...

ömer dedi ki...

gay olmanız bir dindar olarak beni ilgilendirmiyor.

yazılarınızdan anladığım Allah inancınız var. ( yanlış anlamış olabilirim, sadece babanıza açılma hadisesini okudum, sonundaki ifadelerden böyle bir çıkarım yaptım ).

Allah'a inanan bir insan, insana verilen merhamet, adalet, sevgi, hemcinsine karşı ( insan ) şefkat hislerinin de O'nun tarafından verildiğine inanıyordur. Sadece bize verilmiş bu duyguları bize vermiş olmasına rağmen niçin kendisi hiç kullanmıyor demiyor musunuz? bunu merak ediyorum.

bana adalet duygusu veren bu Tanrı niçin yeryüzünde adaleti gerçekleştirmiyor. Ben, bir küçük kızın tacize uğraması karşısında gece yatağımda uyuyamıyorum bile, onu yaratan nasıl bunun karşılığını vermiyor. Verse bile o kızın psikolojisinin artık düzelemeyeceğini biliyor ve neden olmasına izin veriyor.

Sayın gaykedi, Ahiret inancı olmaksızın Allah'a inanmanın makul bir tarafı bulunmuyor.

gaykedi dedi ki...

ömer
ahiret inancı pek çok şekilde olabilir bir insanda, örneğin reenkarnasyon da bir tür ahiret inancı değil midir mesela?

Adsız dedi ki...

Gayet mantıklı anal sex...şuanki heterosexual bir çok erkek bayanlarla anal ilişki yapmayı vajinal sexten çok yukarda tutuyor...
Bir sürü arkadaşım gelip "off oglum arkadan yapmak gibisi yok" vs vs diyor bana :))
Gaykedi şunu merak ediyorum,yanlış anlama patavatsızlık falan degil amacım ama..Anal sex yapan gaylerde artık ön taraf çalışmıyormuş bir süre sonra..Yani mesela bir gay sürekli pasif konumda bulunursa yavaş yavaş feminen tavırlar geliştiriyormuş ve penis işlevini yitiriyormuş..Bu doğru mu??
Cevaplarsan sevinirim çok kafamı kurcalıyor bu aralar..forumunda başarılar teşekkür ederim!

gaykedi dedi ki...

adsız
bahsettiğiniz şey konusunda pek bir şey duymadım, travestilerde olabilir belki ama onlar da genelde bir sürü hormon takviyesi falan alıyorlar sebebi büyük ihtimal odur...

Adsız dedi ki...

Merhaba. Semavi dinlerin ilgilendiği şey, seksin yapılma biçimi değil, bu eylemi gerçekleştirenlerin birbirlerine göre konumlarıdır. Bildiğiniz gibi Kadının kadınla olan ilişkisi ya da erkeğin nikahlı olmadığı bir kadınla olan ilişkisi de yasaklanmıştır. Buna karşın erkeğin eşiyle anal ya da oral seks yapması yasaklanmamıştır. Diyanet, dini temsil edebilecek en son merciidir. Sizden dine karşı tamamen önyargısız olmanızı beklemiyorum ama kendinizi doğru ifade etmek istiyorsanız argümanlarınızı da doğru kullanmanız gerekiyor.

gaykedi dedi ki...

bana karı koca arasında yapılan anal seksin yasaklanmadığı bir tane ciddi dini kaynak gösterebilir misiniz?

Adsız dedi ki...

Verebilirim. Sunniliğin 4 büyük mezhep imamından biri olan İmam Malik, anal ilişkiyi caiz görmüştür. Bu konuda Önemli sunni müfessirlerden Fahrettin El Razi'nin tefsir-ül kebir'inde Bakara Suresi 224. ayetin tefsirine bakılabilir. Kurtubi tefsirinde de imam malik'in bunu caiz gördüğü, hatta uyguladığı yazar. Üstelik 224. ayet, Hz. Ömer'in Hz. Muhammed'e gelerek anal ilişkide bulunduğunu söylemesi üzerine gelmiştir. (ayette kadınlarınıza dilediğiniz gibi yaklaşın denmekte) Yine sunniliğin en önemli hadis kitabı olan sahih-i buhari'de 6.cilt, 60. bölüm, 50 numaralı hadis ile Sünen-i Ebu Davud'un Nikah Kitabı bölümü 2159 numaralı hadise bakılabilir. Buraya kadar olanı Sunni kaynaklardı ki daha fazlası da mevcut. Şia mezhebinde ise anal ilişkiye izin verildiği çok bilinen bir durum. Şianın çağdaş yorumu diyebileceğim Ayetullah Humeyni, tevzih-ül mesail kitabında anal ilişkinin ve cinsiyet değiştirmenin caiz olduğunu belirterek ciddi bir sansasyon yaratmıştır. Elbette anal ilişkinin haram olduğunu, bunun lanetlendiğini v.s. bildiren hadisler de kitaplarda çokça bulunuyor. Fakat karşılaştırma yapıldığında kendi mezhep imamını lanetleyen bir literatür çıkıyor karşımıza. Bu durum islamın siyasi tarihiyle doğrudan bağlantılı. İnsanlardan gizlenen çok şey var. Ben Humeyni'ye ve İmam Malik'e katılıyorum. Katılmayanlara da saygı duyarım. Fakat kimsenin kimseyi iğrenç bulma hakkı yok, yukarıda çizdiğim konjontüre göre. Çünkü bunu iğrenç bulanlar, Hz Ömer'i ve Malik'i de iğrenç bulmuş olurlar. Başlangıçta sadece ilmi birer tartışma konusu olan bu meseleler, yüzlerce yıl sonra din-iman meselesi haline getirilerek insanlar fanatize edildi. Dediğim gibi siyasi tarihle ilgili bu.

Adsız dedi ki...

bu arada önceki yorumlara şimdi baktım, adsız olarak başka yazanlar da varmış. ben yeniyim. dini bilginin birçok insandan fazla olduğunu söylemişsin. doğru olabilir. fakatortalama o kadar aşağıda ki ortalamadan yüksekte olman pek bir şeyi değiştirmiyor sevgili gaykedi. Diyanet'i ciddiye alman bile önemli bir sorun bu konuda. Resmi bir kurumdan, dolayısıyla politik bir kurumdan doğruları söylemesini beklemiyorsun herhalde...

Adsız dedi ki...

bir de emre nickiyle yazan arkadaşın eşcinselliğin caiz olduğuna dair herhangi bir kanıtı bulunmamaktadır. Bahsettiği endonezya şurasının da bir kanıtı yok. Sadece eşcinselliğin doğal olduğunu bu yüzden de Allah'tan gelen bir şey olduğunu iddia etmişler o kadar. Bu şahsi iddialar sadece sahiplerini bağlar. Ayrıca bana göre bu, baş açık imamlık yapan kadın hadisesinin ya da tavuk kurban eden zekeriya hoca hadiseninin benzerlerinden biri. Temelsiz ve medyatik.

Adsız dedi ki...

"kadınları birer vajina olarak gören, bir erkekle kadının asla arkadaş, dost olamayacağını, kadın saçının bile günah olduğunu söyleyen sizlerden her sapıklık, her fesat düşünce beklenir"

ne kadar da iyi söyledin..

gaykedi dedi ki...

bu konuyu salı günü ana sayfada yeni bir yazıyla işlemek istiyorum, diyanet bu ülkede en saygı duyulan, fikirlerine önem verilen dini kurum bunu biliyorsunuz sanırım...

bu arada eşcinsellik ve islam üzerine yazılar yazan bir arkaşımızın yazılarına bir göz atmanızı tavsiye edeceğim size.

http://gayislam.blogspot.com/2009/03/hz-lutun-kavmi-kimler_30.html

cerenimo dedi ki...

offf yorumların hepsini okudum saat kac oldu ama okudum benim yazı biraz gec olacak ama dayanamayacagım
Bunu seni yeni anlayan ve bu yuzden sacma sapan yazılar gonderen tum ınsanlara gonderıyorum

Arkadasım gaykedi bu yazıyı ona satasan ve onun dusuncelerine saygı gostermeyen insanlara yazmıs yani muslumanlara degil yada baska bir dine goruse inananlara degıl sadece baskasının haklarına dusuncelerine tecavuzde bulunan din din diye kendi beyinlerini kemirmis bu yuzdende isi gucu olmayıp nette satasak adam arayan soyle baktıgımda yazık ya demekten baska birsey bulamayacagım insanlara yazmıs

Eger bu yazılar bu kadar zorunuza gidiyorsa sizde kemirilmis beyinden kalan kırıntılarla idare eden insanlardan oldugunuzu dusunuyorsunuz demekki demeden edemiyorum

BU KADAR AHKAM KESİP COK BİLMİSLİK TASKAYACAGINIZA ONCE OKUDUGUNUZU DOGRU OKUMAYI VE ANLAMAYI OGRENIN SONRA ADAMLIK TASLAYIN diyor ve Lorin artun u yazısından dolayı ellerınden opuyorum cok haklı yaa:D

Yaaa bu arada gaykedi neden heterosexsual erkekler arkadan bırlesmeyı bu kadar ıstıyor ve vajına dururken anal sex ı tercıh edıyor sence bunu cok merak edıyorum bır bılgın varmı?

gaykedi dedi ki...

ceremino
bilmem, poponun daha dar ve zevkli olduğu konusunda bir şeyler duyduğumu hatırlıyorum hetero erkek arkadaşlarımdan.

wisss dedi ki...

kedicim. ben bu yazın için birkaç şey söylemek istedim.
insanların kendi seçimlerine saygım sonsuz. hatta sizler duyarlı erkeklerin heteroseksuel bayanlara düşen öküzlerden sonra hem cinslerini seçmeleri açıkçası benim için üzücü:)(sakın yanlış anlama. neden bütün duyarlı erkekler hemcinslerinden hoşlanıyor? karşı cinsten hoşlanan duyarlı erkeklerin neslinin çok az olması benim bütün meselem:))
sen mutluluğu ve aşkı bir erkekte bulmuş olabilrsin bu senin seçimin kimseyi ilgilendirmez. seni yargılayanlara da kızmakta sonuna kadar haklısın diyorum.işin dini boyutuna bakarsakda bu seninle tanrının arasında bu yine kimseyi ilgilendirmez. günahsa sen cesemesini çekceksin sevapsa sen ödülünü alcaksın bu tamamen senin sorunun diğer insanlara ne?
ben bu yazının 5. ve 6. maddelerine biraz değinmek istiyorum. ben yorumların hepsini okumadım açıkçası umursamıyorum da. senin yazdıklaırn benim için daha önemli. bu yazıyıda bir yorum yada eleştiri olarak görme sakın. sanal alemdeki bir dostundan tavsiye olarak gör. din hakkında eğer sağlıklı birşeyler öğrenmek istiyorsan benim sana tavsiyem diyanet işlerini devleti imamları aradan çıkar bir tefsir al ve onu oku. unutma din tanrı ile kul arasındadır. diğer dinlere nazaran müslümanlıkta hiçkimse bu ikilinin arasına giremez.
burdan seni yargılayanlara da sesleniyorum:

GÜNAH VEYA SEVAP. ONAYLAYABİLİRSİNİZ YADA ONAYLAMAYABİLİRSİNİZ. SİZE NE? NE HAKLA İNSANLARIN HAYATLARINI YARGILAYABİLİYORSUNUZ? TANRI İYİYİDE KÖTÜYÜDE CENNETİDE CEHHENNEMİDE YARATMIŞ. CENNETE GİDİCEK SUNLARI YAPANLAR CEHENNEME GİTCEKLER ŞUNLARI YAPANLAR DEMİŞ. İNSANLARA ÖZGÜR İRADE VERMİŞ. İNSANLAR HAYATLARINI KENDİLERİ SEÇMİŞ. İYİ VE KÖTÜ GÖRECELİDİR. SİZE GÖRE İYİ BANA GÖRE KÖTÜ OLABİLR. O MİNNACIK İNSAN AKLIMIZLA KİMSENİN HAYATINI YARGILAYAMA ELEŞTİRMEYE VE İĞRENÇSİN DİYEREK AŞŞALAMAYA HAKKIMIZ YOK!
sevgiler kedicim:)

wisss dedi ki...

bu arada kedicim o iğrenmek kısmına gelince.. itiraf etmem gerekirse benimde iki erkeğin birlikte olması düşüncesi midemi bulandırır. ama bunu sakın yanlış anlama. sonuçta annem le babamı aynı yatakta düşünmekte benim midemi bulandırır. onu bırak kendimi bile o işi yaparken bir köşeden izlesem yine midem bulanır. çünkü ne iki erkeği ne iki kızı ne annemi babamı nede kendimi o şeklde görmeye alışmadım.
bence insanların iğrenme kısmı bundan kaynaklanıyor. artı anal sex için kullanılan yeri sex dışındaki kullanım alanları biliniyor.e hetroseksüel bir insanin, iki erkeğin birlikteliğini izlerken veya filmlerde izletilirken ondan önce yapılan temizlik çalışmalarını bilmiyor. zaten bide önyargı var. o yüzden insanların size karşı "iğrençsiniz" demeleri çok haksız, saygısızca ve yanlış. ama bu şekilde düşünmeleri benim fikrime göre gayet doğal.

gaykedi dedi ki...

wisss
teşekkürler ama neden seksten bu kadar iğreniyorsun ki, insanların kavga etmek, tartışmak, savaşmak yerine birbirini sevgiyle yalaması, öpmesi bence çok güzel bir şey :))

Rıza Burak dedi ki...

Takip edebilğim kadarıyla konu biraz dağılmış,özetle konuşmak gerekirse heterosexül bir erkek olarak ne kendimi ne de bir erkeği başka bir erkekle düşünmek bana zevk vermiyor hatta gaip geliyor işe bir de cinsel ilişki açısından baktığımda tüm bildiklerim dahilinde olsa bile olay bana korkutucu geliyor,zihnimde oluşan düşünce bir erkeğin bir başka erkeği penisiyle makatından hükmü altına alması şeklinde kelimelere dökülebilir,farkındayım çok yargılı bir izlenim yarattığımın ancak bendeki ifadesi budur bu işin,olayı yanlış anladığımı düşünüp doğru anlamamı sağlayacak olan ya da başka düşünce noktaları gelişterecek olan varsa seve seve anlamaya çalışırım.

Merve Alanyalı dedi ki...

anal seksin korku kültürünü, dolayısıyla köle- efendi sistemini beslediğini düşünüyorum. buna verebileceğim tek kanıt ise, uzakdoğu kültürünün, "hayatta kalma çakrasının kuyruk sokumunda bulunduğu ve bunu tıkayan şeyin de korku olduğu" bilgisi. ayrıca, düzenli pasif anal seks yapan bir insanın hemoroid hastalığına yakalanmama ihtimali var mı? bir de, bir anal seks başlığı altında bu kadar çirkin tartışmalar, alaylı atışmalar yaşanabilmesini hayretle izliyorum.

gaykedi dedi ki...

hemoroid konusunu hiç duymadım, çakra denilen şeyin ne kadar gerçek ve bilimsel olduğu konusunda da bir fikrim yok.

Metin dedi ki...

ya milletin cinsel hayatından kime ne yaw. yine dediğiniz gibi bu ülkede bakirelik gitmesin diye anal sex yapanlar var. yine birçok erkek kızlarla herşeyi yapar, sonra bakirei le evlenirim der-bunu yapan genelde muhafazakar kesim-. bu arada herkes haddini bilmeli. eğer anal sex günahsa bu kişinin günahıdır. kimse başka bir kimseyi din konusunda yargılayamaz.

Adsız dedi ki...

Burada istediğiniz kadar özgür olabilirsiniz, oyalanabilirsiniz. Istediğiniz gibi küfür edebilirsiniz. Insan mantığıyla hareket edip kullanma klavuzunuza aykırı davranabilirsiniz hemde istediğiniz kadar. Ama bir yere kadar: ölüme

sizin adınıza üzülüyorum. Ha bunu duyunca kızabilirsiniz ama sizin mantığınizla düşünemedigim için anlamıyor olabilirim sizi. Hani tam trafik kazası olacak olur, kurtarmaya çalışırsınız ama elinizden kaçar. Hıh ışte Şuan sizin bloğunuza göz attığımda tarif ettiğim olaydaki duyguyu yaşıyorum.

Ama anlıyorum ki sizin hakkınızda iyi dileklerimi sunmaktan başka bir çarem yok. Umarım mutlu ve daha sonradan pişman olmayacak şekilde yaşarsınız.

gaykedi dedi ki...

şeytana tapmaktan acilen vazgeçmelisiniz. İnsan olan insanın, bırak bir insanı, bir hayvanı bile yakmaya kıyamadığı halde tanrının insanları kendisine tapmadılar, saçları gözüktü, birisyle yattı v.s diye yakarak, kazanlarda kaynatarak, sonsuz işkenceler edeceğini öne sürmek ve korktuğu için ibadet etmek gerçek bir sapıklıktır ve şeytana tapmaktır... Tanrının adalet mekanizmasının nasıl işlediği ise tartışmaya değer derin bir konu.

downfall dedi ki...

Takıldım ben oraya, şu emre, hep simişsiniz ya yazdıklarını... kendisiyle ilgili verdiğiniz linkten anladığım kadarıyla anti-kemalist. Kendisi sansürlenmiş ama sonraki yorumlardan şunu anladım islamcı ve gay kendisi... Doğru mu?

Adsız dedi ki...

isteyen istediği yerden yesin yedirsin tövbe edersiniz Allah affeder. fakat Hz. ömerin arkadan yaklaşması yine ön uzvundandır. imam malik inde anal sekse haram dememeside israiliyat kaynaklıdır. yalandır.

Adsız dedi ki...

bır gayın toplum tarafından yanlıs algılandıgını savunuyorsunuz ama islamcıları sizi savuna bılecegını dusunemıyorsunuz ne kadar ironık aslında ..:) bunu yapıp cevresı tarafından horlann bırı olsamda kimsenın kısıtlanmasından yana degılım ve bunu bır guruba sıkıstırmak oldukca yanlıs. hyata farklı bir pencereden bakacaksınız cnsiyetsiz kimliksiz
tamamen özgürce iste aslolan bu tıpkı sızın yaptıgınız gıbı , ünv. islamcı dıye nıtlendırılen bırıyım karsı cınsımın birbirine duydugu askı olabıldıgınce savunmam benım insan gozunden baktığım dunya ve dinimle ilgilidir .. escınsel degılım ama homofobıkde degılım ve dinim islamıyet.. herkes hayatta herşeyın olabılecegıne ınanmalı ..

lilyana dedi ki...

o degil de gunumuzde hemen hemen her hetero erkek analsex icin adeta cildirirken ve buna aslinda cok da bayilmayan (hadi durust olalim kizlar) kizarkadaslarini baskilariyla bunaltirken, gaylerin anal yapmasi neden batiyor insanlara, anlamiyorum.

bi kere erkek analsexten daha cok zevk alir, neden? prostatiniz var elbette zevk alacaksiniz. ama kadin icin bu sadece psikolojik bir zevk tir, daha fazla degil. fiziksel bir zevk olayi yok kadin icin anal sexin.

erkek kadina yaparken iyi de erkek erkege yaparken niye birden garipseniyor, tü kaka deniyor?