25 Ağustos 2008


Haftanın Şarkısı !


Bildiğimiz ve çok sevdiğimiz bir şarkı ama Fransızcasını dinlemek çok hoş geldi bana. Mp3 olara 'şuradan' indirin bakalım siz de sevecek misiniz?

Şarkının orjinali "Mia pista apo fosforo" besteci Thanou Mikroutsikou seslendiren Haris Alexiou ama Fransızcasını Demis Roussus söylüyor "Elle Attend". Şarkının Türkçe ismini ve kimin söylediğini yazmama gerek yok sanırım.6 yorum:

TATLI DILLIM GULER YUZLUM dedi ki...

Merhaba tekrar.
Resim tercihleri ve yazılarına baktıkça içim huzurlu oluyor şekerim çünkü gerçekten bu işi severek yaptığın belli,yazılarda eğlenceyi, erotizmi ve (saçmalığı da ama o bana özel:p) emeği çok seven birisi olarak yine seni tebrik etme gereği duydum. Bunu bi nevi yalakalık olarak alabilirsin evet, hak ediyosun anacııım. her neyse sloganımı atayım şuracıkta : yaşasın eşcinsellik ve tüm eşcinsel blogları güzel (reklamlara gerek yok:P). aaaaaaaay ördekleri vurup intihar edicem şimdi :)

gaykedi dedi ki...

tatlı dillim
gerçekten çok tatlı dillisin, teşekkürler...kendimde eğlenerek bir şeyler yapmaya çalışıyorum ve okurken benim de zevk alacağım bir site hayal ederek düzenliyorum blogumu....dünya yuvarlaktır, çok yaşasın eşcinseller :p

kubio dedi ki...

ya biri beni çimdiklesin ama sanki saçmalamıyosam vokalinin etkisini kıraç'ta görebiliriz.
valla yaa.... Neyse

goodbyr my love goodbye
daha ne olsunki.. teşekkürler :)

gaykedi dedi ki...

kubio
kıraç mı? çimdikleme yerine bir tokat atsam :p

kubio dedi ki...

hahah :D tamam özür dilerim :)

gaykedi dedi ki...

gaykedi
yok yaa estağfurullah :p