15 Mayıs 2008


Çük !


Kendini sanatçı zanneden, onun bunun yatak odasından transfer, öküz sesli magazin fahişeleri için Selda Uskan'dan bir anı;

Kayınpederim Adnan Benk anlatmıştı, yıllar önce oğlu, Seyyal Taner’le flört ediyor. Mehmet Teoman, Nükhet Duru ile, arkadaşları Çetin Ener de Nil Burak’la. Bir gün bu "aşk çetesi" Adnan Abi’nin terasına içmeye gidiyorlar. Bütün bir gece sanat konuşuluyor.

Bir ara rahmetli dayanamıyor "Yahu" diyor, "Bir şeyi anlamadım, hadi kızlar şarkıcı, bu işin içindeler, sizler nasıl oluyor da sanattan anlar oldunuz durup dururken?" Sonra devam ediyor, kendine çok yakışan uslubu ile, "Sakın şu sanat dediğiniz şey, çük yoluyla geçmesin insandan insana?"


5 yorum:

gay_yor dedi ki...

ne kadar da doğru söylemiş şu an televizyonda oralarını buralarını açıp şarkı söylediklerini sanan o kadınlar nasıl şöhret olabilir ki başka şöhretin yolu onlar gibiler için yani çükten geçmiyor da neyden geçiyor..

gaykedi dedi ki...

@gay-yor çük, vajina, popo, göğüs...şöhret organları belli :p

nilly dedi ki...

ha haa :) Mideden de geciyor demek ki, boyle her yer alabildigine "sanatci" olduguna gore :) eh boyle yasantilar icin iyi bir mide olmasi lazim yoksa bunaltisi yasatmaz adami :)

gaykedi dedi ki...

@nilly

aşkın geçtiği yol bile değişti galiba artık :p

xeol dedi ki...

çok doğru söylemiş bencede