18 Nisan 2008

Orospu !


Müslüman olmayan tüm yabancı kadınlara, hatta çok müslüman olduğunu, türban takarak ispat etmeyen, tüm kadınlara ve kızlara, potansiyel fahişe gözüyle bakan, ülkemde yaşayan milyonlarca erkek için, bu kısa alıntı Murat Belge'den, rahmetli Pippa Bacca anısına;


Son olayın sapığının çeşitli sabıkaları varmış. Ama bu adam ikide birde 'ırza geçme' girişiminde bulunmuyor. Bir 'İtalyan' bulduğu zaman depreşiyor o tür dürtüleri. Çünkü 'gavur', zaten doğuştan 'orospu'dur.

Bir aralar Alanya ırza geçme olaylarıyla nam kazanmıştı. Genellikle Hollandalılar kurban oluyordu. Derken bu işleri yapan pislik adamlar lehine tezahüratta bulunan 'vatandaş'larımız da peyda oldu. Bu 'münferit sapık'lardan birinin iki günde salıverilmesi üstüne, Hollandalı prens mi, prenses mi, kimdi unuttum, ama Türkiye'ye ziyaretini iptal etmişti.18 yorum:

farmau dedi ki...

Merhaba;
Dün gece 32. günde Kadını Şiddeti sorgularken "Namus" kavramı ile ilgili sokak röportajları yapıyorlardı.Mikrofonu 17/18 yaşlarında bir gence uzatıp sordular "Namuslu kadın nasıl olur" Cevap şöyleydi" Namuslu kadın uzun etek giyer,eteğinin altına uzun pijama giyer,kapıdan camdan bakmaz"
Hadi giyim tarzı ile özdeşleştirmesini bir derece tolere edelip kapıdan camdan bakmak nedir anlayamadım doğrusu.Malesef toplumun çok büyük kısmının kıstası bu.Sence bir gün, gelecekte bir gün bizimde aklı selim bir toplum olmamız mümkün mü sence ?Bence değil.

gaykedi dedi ki...

@farmau namusun bir kaç damla kan ya da biraz daha uzun giysi ve kadınların saç telinde olmadığını, beyinde olduğunu anladığımız an bazı şeyler değişecektir, ama daha çok bekleriz bu "geri" gidişle bunun bu ülkede değişmesini :(

Adsız dedi ki...

Erkekleri anladık diyelim bayanlarında bir çoğu böyle düşünüyor. :S eğitimlede olacak şeyler değil bunlar bence. "mahalle baskısı" ... bir erkek böyle düşünür ardından diğer böyle düşünmeyen bir erkekte erkekliğinin noksanlığını gidermek için diğer erkek gibi düşünür. baskıyla kapatılmış bayan diğer özgür bayanları çekemediği için "erkeği" gibi düşünür. oğluna ve kızınada aşılar bu tutuculuğu. bu böyle gider... malesef. :(

gay_yor dedi ki...

bu ülkede kadınlara verilen değer bu işte..nerde açık giyinen bir kadın görsünler orgazm oluyorlar..
ağızlarının suları akıyor..
ama düşünmüyorlarki anneleri kızkardeşleride bir kadın..
tanrı hepsinin belasını versin..bu ülkeye gelen turistlerede acıyorum.. hele noelllerde eğlenmeyi burdada kendi ülkelerindeki gibi sanıp o saflık ve temizlikle eğlenen kızların tacize uğradıkları da üzüyor beni..
bazen bu tip insanlarla aynı havayı soluduğumada kahrediyorum..

Adsız dedi ki...

bence bu kavrami erkek o.... ve kadin o.. diye ikiye ayirmak gerekir.Bu nasil derseniz:Beyinle,yürekle severek değil,bacak arası hareketleri her an her gördügüne yapmak isteyen erkek ve kadınlar diyebilirim.O çok bilmiş erkekler bile bu kavrami kadınlar ve erkekler için eşit bir biçimde kullanmaya yanaşmadıkça(bal gibi o..... erkekle başlar...her önüne gelenle düşüp kalakacak kadar kim midesiz?)ama nedense bir türlü erkek o..... diye ayrılmaz.bunun için hem yürek hem de cesaret ister.Sevgiyi taşımak kolay mı?Sevgi beyinde.Bacak arası olsa da olur olmasa da

zihni örer dedi ki...

"Alanya ırza geçme konusunda nam kazanmıştı.."

Evet, Alanya'da yaşıyorum ve çok acı olayların yaşandığı doğrudur. Taşradan gelen işsiz-eğitimsiz, geleneklerin baskısından, iç dünyalarında bunalmış olsalar da, Alanya gibi turistik bölgeleri "günah işleme özel alanı" gibi görmekteler. Bu da gösteriyor ki, din ve gelenekler insanları mutlu etmiyor, doğal gereksinimleri olan cinselliği mengeneye sıkıştıran işlvsellik arzediyor. Yani, büyüme sürecinde kot pantolonlu bir kız- kadın görmeyen bir erkek,dışarda ilk gördüğünde, onu avlanacak bir av sanıyor.
Alanya'da Hollandalı bir arkadaşım Marysa anlatıyor:
"burada eğlenmek için en seçkin dedkleri bir diskoya gidiyoruz, hep kılıksız, çirkin bakan insanlar dolu" diyor. Oysa Hollanda da eğlenirken böyle birilerinin olduğunu hisseden biri işaret etse, onu dışarı atar güvenlikler" diyor.
Orası disko mu bare mı belli değil diyor.....
ve tecavüz olayları da yaşanınca, yabancılar alnayayı terk etmiş bulunuyor. Sonuç, iflas ve icralık esnaf sayısıyla gündeme oturdu....

phaloe dedi ki...

kadını cinsel obje gibi görmenin bedelini ödüyoruz her defasında,
her defasında bu bedeli birilerine ödetiyoruz..
hepimiz suçluyuz evet,çünkü o insanları da biz yetiştiriyoruz..
Eminim doğduğunda o adamın beyni kafasındaydı,
acaba ne zaman orasına indi?
Pippa Bacca..
ölüme kıyılan bir beyaz gelinliği giydi
ve bize içimizdeki tüm pislikleri gösterdi..

gaykedi dedi ki...

@gay-yor ah evet ben unutmuşum, nerden hatırlattın yahu, birde şu artık geleneksel hale gelen utanç verici sokakta yılbaşı tacizlerimiz var değil mi :(


@isimsiz ben o listeye ben birde kaşarlaşmış eşcinselleri de ekleyeyim, ama hiçbirisi tabiki maço erkekler gibi cüretkar olamıyorlar, dünyada ve bu ülkede.


@zihni örer ne güzel yazmışsınız eklenecek pek birşey yok kadınlara mal ya da av olarak bakan ilkel insanlar daha çok yıllar başımızı ağrıtacaklar :(


@phaloe bazı şeyleri daha bir gözümüze soktu pippa bacca değil mi, nur içinde yatsın, tanrıda mu millete akıl fikir versin :(

bliyaal dedi ki...

Zihni bey taşradan gelenlerden bahsetmiş, iyi demiş.

Ben de geçtiğimiz hafta bir seminere katıldım. Orada da taşradan gelmiş iki kişi vardı. Kafa yapıları beni hayrete düşürdü. Üstelik bunlar üniversite öğrencisi idi. Bu yaşta bu kadar sabit fikirli olabilir mi insan? Yazık.

Onları gördükten sonra bir kez daha bizim memlekette doğu ile batı arasında çok büyük fark olduğunu gördüm. Ne yazık ki bu fark artık iyice kapandı, ama doğu lehine. Doğunun azgelişmişliğini kırmak lazım. Bu da istikrarlı devlet politikası gerektirir. Ama nerede o devlet?

gaykedi dedi ki...

@bliyaal aradığınız devlete şu an ulaşılamıyor :p

üniversite mezunu odunlar bana da daha bir acı veriyor bliyaal :(

Goddess Artemis dedi ki...

Türkiye'nin en fazla "tık"lanan sitelerinden Ek$i Sözlük'te bile, konuyla ilgili inanılmaz bir ayrımcılık söz konusu. Şu açılan başlıklara bir bakın:

gavur amı

gavur amı gibi ıslak

gavur amı gibi sıcak

gavur amı gibi yanıyor

Tanrı hepsinin cezasını versin! Bu başlıkları açtıkları için değil, kendi inancının dışındaki inançlara sahip olan insanları terbiyesizce "gavur" olarak damgaladıkları için! >:-(

gaykedi dedi ki...

@goddess bir kere gavur kelimesinin iticiliği bile insanın tüylerini kaldırmaya yeterli :(

herackles dedi ki...

Mesele feci! ama biz buyuz.
Mesele basit; ben de şu AB denilen gavur(!) cennetinden her milletten gencini gördüm, elimden geldiğince konuştum ve kadın erkek herkesin sevişmek konusunda istekli olduğuna inanıyorum. Tek bir fark var, AB gerçekten bir çiftleşme merkezi ama "medeni". İstemeyene tecavüz pek olası değil. Bizdeki biraz eski usül, güçlü istediğini yapıyor.
Güçlüyü koruması gereken yasalar ise güçlüleri koruduğu için sorun çözülemiyor.

Gavur meselesi, gavur anlayışı normal bizde. Şurda son 30 yılda herkes etrafındakilerden haberdar oldu da bir şeyler yapılıyor.

neyse, sıkıldım ben.
keselim birazını, en güzeli!

mYbiSgeN dedi ki...

http://www.youtube.com/watch?v=F_XQtduoFs8
izleyin lütfen :(
sümeyra çakır
kadınlarımızın yüzleri

Elif dedi ki...

Bu insan sapik degil ki! Sapiklik baska sey. Bunlar ahlaksiz insanlar. Bizim problemimiz sapiklarla degil, kadini becerilecek, asagilik vajina olarak goren kotu insanlar. Sapiklik tedavi edilmez ama zaten ender olur. Bu ise yaygin bir ahlaki bozukluk.

www.elifsavas.com/blog

gaykedi dedi ki...

@herackes dost acı söyler diyorsun :(


@mybisgen nerden bulursun bçyle orjinal şeyleri hocam yaa :p


@elif insan bu beyni penisinde olanlara uygun tanım bulmakta bile zorlanıyor sanki değil mi :(

Adsız dedi ki...

çevremizdeki potansiyel sapıkları birazda aileler desteklemiyorlarmı sizce.''benim oğlum erkek kadın elinin kiri'', cinsel organıyla gurur duyularak yetiştirilen,küçükken misafirlere sergi olarak sunulan,büyüyünce ilişki sayısını skor haline getiren,tecavüzü fantezi olarak gören erkeklerin araında yaşamıyormuyuz. bu en çok da benim canımı yakıyor, tecavüze uğramış bir kadın olarak burada bile kendimi saklıyorsam,küçük bir şehirde yaşadığım için psikiyatriste bile bunu anlatamadıysam,o iğrenç adamın yüzünü her gün görmeme rağmen çevre baskısı yüzünden sesimi çıkaramıyorsam ve sadece bir çift göğüs ve içinde bir canlınında büyümesine imkan sağlayan bir bedenle doğduysam potansiyel fahişemiyim!!!

gaykedi dedi ki...

@isimsiz haklısınız, herkes göster oğlum misafirlere pipini diyorda, bu yaşıma geldim, göster kızım misafirlere kukunu diyen bir ebeveyn duymadım :(