18 Nisan 2008


Beyaz Atlı
Penis !Geçen Haftalardan Özet; Beyaz atını kaybeden prensimiz, atını ararken kendisine yardımcı olan kahverengi atlı prens'e karşı içinde tuhaf duygular uyandığını hisseder.


Geçen haftalarda, içinde uyanan eşcinsel duygulardan çok rahatsız olan prensimiz, duygularını bastırmak için önce kendisini karı-kız olayına vermiş, duygularını bastırmakta, bunun işe yaramadığını görünce de, bu sefer din'e yönelmişti.

Oysa bu da pek işe yaramış gözükmüyor, çünkü rüyasında yakışıklı erkek melekler bile görmeye başladı, dinsel baskı insanın psikolojisini daha mı çok bozuyor ne, bakalım haftaya neler olacak, umarız kafayı yemez yakışıklı prensimiz, sevgilisine kavuşmadan, aman aman diyoruz kendisine.5 yorum:

Adsız dedi ki...

:D
aman diyelim... :D
bu din konusu bana bir arkadaşımı hatırlattı. kendiside gey amma namazında niyazında. muhafazakar güzellerden değil :P lakin gey oluşunun onun ibadetlerini engellemediğini söyler...

bakalım haftaya neler olacak :D

gaykedi dedi ki...

@pembe kundura pek anlaşamam ben muhafzakar eşcinsellerle, hele birazda gizli homofobiklerse kesin hır çıkar aramızda :p

Adsız dedi ki...

BENDE AKSİNE PEK SEVERİM KENDİLERİNİ


AŞ DOST AKRAB-Ü TALÜKAT DURUMUNDAN .... HER NEYSEEE BİR ŞEKİLDE KENDİLERİNİ GARANTİ ALTINA ALDIKLARINI SANIRLAR ...
:)

gaykedi dedi ki...

@digin-onel hadi ordan, çok severmiş miş :p

Adsız dedi ki...

niye öyle diyon kediii

uzaktan seviyorum işteeee
agudu buuuduuduuuu diyeeee
aaaa lütfen yaniii
:)