13 Şubat 2008Haftanın Güzeli !


Bu haftaki muhafazakar eşcinsel güzelimiz, İstanbul'dan Serkan KocaSayan. Türban takarak basına poz vermeyi çok seven, bu nadide Etiler yumuşakcası, bir ulusal tv kanalında sabah sabah kadın programı sunuyor ve kendisinden 20 yaş küçük sevgilisi türkücü Cabbar Basar ile 9. evliliğini bir Avrupa ülkesinde en kısa zamanda yapma hazırlıklarında. Bebek yüzlü ama maganda erkeklere karşı özel bir zaafı var.5 yorum:

gay_yor dedi ki...

:)::):) bu çok komikti yaaa özellikle isimler soyadlar çok komik..sen çok yaşa emi kedi:)

Goddess Artemis dedi ki...

Cumartesi Neşesi serisinden sonra, Çarşamba günlerini de Haftanın Güzeli serisine ayırdın sanırım. Harika oluyor, sakın bırakma! ;o)

Bu haftaki de, çok seksiymiş, çok fettanmış canım. Duruşuna bir baksanıza... "Nikahta keramet vardır", derler; adam/kadın 9.'yu yaptığına göre bir bildiği vardır değil mi?! :-p

gaykedi dedi ki...

@gay-yor resim, memleketim bulgaristanın dünyaca ünlü top starı azis'e ait, bizimkilerden ilginç olmasın ama gerçekten ilginç bir yaratık :)


@goddess cumartesi neşesine alternatif oldu ara sıra, zaten ne zamandır cumartesi neşesini boşladım, aklıma, elime iyi malzeme gelince ikisine de devam etmeyi düşünüyorum, bu ara da sende cuma neşesini sakın boşlama tanrıçam :)

ANAHTAR dedi ki...

hakikaten bu fena bişeymiş =)

gaykedi dedi ki...

@anahtar kabus olup rüyana girmesin :)