30 Ocak 2008


Domuz !


Homoloji'de muhafazakar eşcinselleri, biraz ironiyle Kendini Helal Sanan Domuz'a benzetmiştim de, bazı arkadaşlar pek bozulmuştu... Türban takma isteği pek bir depreşen İpeksi Cemile'miz Cemil İpekçi 'yi de buradan, köktendinci'nin yandan yemişi, Göttendinci ilan ediyorum...Bu arada Homoloji'ye ne olduğunu bilen arkadaşlar var mı? cumartesi akşamından beri girilemiyor yahu!

(edit) heyooo!! homoloji açıldı sonunda kızlarr, kalbim ne kadar temiz ya :)9 yorum:

asliberry dedi ki...

Ahha, Gay Kedi, geçenlerde de Mehmet dedi ki, bizim zamanımızda muhafazakar kelimesini hakaret olarak kullanırdık. Şimdi iltifat addediliyor.

thewhitesturk dedi ki...

Selam, tespitin çok doğru. Muhafazakarlık kültürden kültüre değişiyor tabi; muhafazakar eşcinsel Andrew Sullivan evliliği muhafazakar bir kurum olarak gördüğünü açıklamıştı evlenmesini. Cemil İpekçi de türbanı muhafazakar bir obje olarak görüyor sanırım ve yakında takmaya başlar belki.

gaykedi dedi ki...

@aslıberry yakında muhafazakar genelev bile duyabiliriz gibime geliyor, kendimizi hazırlayalımda şaşırmayalım :)


@thewhiteturk cemil ipekçi soytarılık yapıyor, bu güne kadar çok aklı başında bir laf ettiğini görmedim zaten, hepsinin eline verir bu konuda barbaros şansal :)

Adsız dedi ki...

gaykedii senii çok tebrik ediyorum inan sitenii hergün takib ediyrm ama ilk defa yazma fırsatı buldum seninle çok tanışmak isterdim inan idolümsün ben bi güzellik salonunda saç ve makyaj tasarımı yapıyrm umarım bigün tanışırz hayatta başarılar diliyrm.

kişisel depresyon anları dedi ki...

çatmayın cemil ipekçiye canım... nakın adı geçiyor herkes gülüyor. insanların eğlenceye (maskataya yazacaktım ama) de ihticadı var dimi ama? :)

gaykedi dedi ki...

@isimsiz türkçen çok sevimli, hangi yöreden ya da ülkeden yazdın bilmiyorum ama, ne idolü allah aşkına yaa! idolü kim kaybetmiş de ben bulayım yahu! böyle şeyler söylemekle beni utandırdığını söyleyeyim, ama tabi tesekkür ettikden sonra :)


@kşisel d.a yani ipeksi ağbimize, stres topu muamelesi yapıyorsun :)

TalismanDiyette dedi ki...

Gaykedi'cim,
Sen harikasın yaa :) Bu tespitini kendi bloguma taşıyabilir miyim? Tabii referans göstererek..

deryik dedi ki...

ipekçi bence gayet nişantaşıdinci'sidir. çok üzgünüm ama ülkesinden bihaberdir. yani kelimeleri kendince doğru kullanıyor; ama o kelimelere toplumun yüklediği anlamlar kendisininkinden çok farklı. o mühafazakar denince "conservative" anlıyor, avrupa-amerika örneği gibi... bilmem, belki de estetik duygularla bakıyordur. zira verdiği örnekler o kadar absürd ve uç noktada ki... "ay tanıdığım kadınlar arasında dayak yemeyi seven var, kendilerini dövdürtüyolar, hiiç şikayet etmesinler" demişliği var. yuh. eminim rahmine kızgın maşa sokulan kadınla göz göze gelmeye cesareti yoktur.

hani "ülkesinden bihaberdir" diyorum, zira öyle olmasını ümit ediyorum. yok ülkesini bilip de böyle bir cümle kuruyorsa, tek bir şey olabilir: arsız.

gaykedi dedi ki...

@talisman ne demek tabiki yaa, sorman bile nezaket :)


@deryik cemile'nin yaptığı tipik bir sapla saman vakası, birazda nemalanma var galiba akp'den işin içinde :)