27 Kasım 2007


Güneş !


Bir keresinde Bergman bana güneşli bir günde ölmek istemediğini söylemişti, umarım dilediği gibi, öldüğü zaman hava aşırı parlak olmamıştır. "Birilerinin kalbinde veya düşüncelerinde yaşamaktansa, birilerinin evinde yaşamayı tercih ederim." Woody Allen15 yorum:

gay_yor dedi ki...

Woody Allen bu cümlelerinde şunu anlatmak istemiş olabilir mi diye düşünüyorum..aslında bu cümlellerden herkes başka anlamlar çıkara bilir kendine göre benim kide şu:birilerinin kalbinde veya düşüncelerinde var olabilirsiniz ama aynı mekanda aynı havayı solumak ayrı o zamn anlarsın ne kadar sevilip düşünüldüğünüzü bi diğer cümleyi ise şöyle yorumlaya bilirim her insan yaşamda ve ölümde olucak şeylerin hep dilediği gibi olmasını ister hayatta sevdiği ve istediği şeyleri yaşayarak ölmek..Woody Allenda bunu istemiş olmalı umarım güneşli bir günde ölmemiştir..

gay_yor dedi ki...

bu arada gaykedi konuyla hiç alakası yok ama bi şiy rica edicektim bende senin sitenin üzerinden umarım doğru cümleyi kullanmışımdır bi blog oluşturdum aslın aşkımla senin bloglarının içinde yer almasını çok istiyoruz dier arkadaşlarının ki gibi umarım kendimi ii ifade edbilmişimdir şimdiden teşekkürler..

gaykedi dedi ki...

aynı evde yaşamak bazen çok yıpratıcı olabiliyor çiftler için, ama gerçekten birisini sevip sevmediğinizi anlamanın tek yoluda o :)

bu arada "senin sitenin üzerinden" ne demek anlamadım canım, link vermek için "yüreğinin sesini dinleyebildiğin kadar varsın" biraz uzun "gay_yor" olarak vereyim mi yoksa başka birşey mi tercih edersin?

gay_yor dedi ki...

ewt o oldukça yanlış kurulmuş bi cümleydi bazen kendimi nasıl ifade edebileceğimi bilmiyorum gay_yor olarak yazarsan çok sevinirim seviniriz şimdiden teşekkürler gaykedi

gaykedi dedi ki...

@gay-yor

seve seve, sevenlerin linkini derhal veriyorum :)

gaykedi dedi ki...

ama bir dakika yaa! yeni farkettim http://wwwgaykedi.blogspot.com/ sizin adresiniz, neden böyle bir adres aldınız ki?

gay_yor dedi ki...

nasıl yapmamız gerekiyodu yardımcı olursan çok sevinirim nasıl değiştirebiliriz

YAŞAMDAN SIZAN...KIYMET dedi ki...

SANAMI TAKILIYOR YOKSA BU ÇOCUK!!.. SAÇMALAMIŞ SANIRIM BİRAZ..KORKUTUYOR ARTIK BU ADI SANAL AMA SANALLIKTAN ÇIKMIŞ BU DÜNYA..OF OFF..

gay_yor dedi ki...

ya ufff çok moralim bozuldu inş düzeltebiliriz:(

gay_yor dedi ki...

başardom adıma nikime blog oluşturdum umarım yarın eklersin ufff büyük bir hata yapmışım şimdiden teşekkürler..gaykedi

gaykedi dedi ki...

@kıymet

umarım sadece acemi bir arkadaştır, onu bırak google onun blogunu fake diye pek dikkate almayacaktır zaten büyük olasılık :)


@gay-yor

aynı şifreyle girdiğin sayfadan bir blog daha aç, tabi önce kendine orjinal bir isim bul :) sonra wwwgaykedi blogundan yazılarını oraya teker teker kopyala zaten fazla yazın yok çok zamanını almayacaktır ve wwwgaykedi blogunu sil, bu kadar basit :)

gaykedi dedi ki...

ok gay-yor gördüm, gaykedi blogunu tamamen silersen google seni zannediyorum daha çok adam yerine koyacaktır, tabi yazılarını kopyaladıktan sonra diğer tarafa... yaa bu arada http://wwwgayyorcom.blogspot.com/ olan blog isminde www ve com kullanmana gerek yoktu eğer gayyor alınmadıysa sadece gayyor ismine alman yeterli olurdu yani, ben linkini vereyim mi gay-yor olarak yoksa değiştirmek istermisin tekrar www ve com olmadan blog ismini? bu haliyle biraz garip bir isim olmuş söylemiş olayım :)

gay_yor dedi ki...

ya ben hayatımda ilkkez bi blog oluşturdum gayyor die yazabilirsiniz teşekkürler

gaykedi dedi ki...

ok ekledim :)

gay_yor dedi ki...

teşekkürler