25 Eylül 2007


Bakire Şişme Bebek !

Türkiye'de ilk yerli vibratörü üreten işadamı Yakup Reisoglu aynı zamanda dünyada ilk bakire şişme bebeği de üretmiştir. Bir zamanlar seks piyasası ondan sorulurdu. Porno dergileri, 900'lü hatları, masaj salonları, erotik shop'ları vardı.

Buralardan kazandığı parayla Fotomaç gazetesini satın aldı ve Türkiye'deki ilk büyük gazete promosyonunu başlattı. Kupon karşılığında cep telefonu verecekti. Kuponlar bitti ama telefonlar ortada yoktu. Okurlar kapıya dayanınca o da çareyi kaçmakta buldu.Ne dersiniz bu haber daha önce bahsettiğim "seks shoplarında şişme eşek " satılan bir ülke için yeterince garip değil, değil mi! Yakında gazetelerde, kendisine satılan şişme bebek bakire çıkmadı diye, namusunu temizlemek için seks shop sahibini öldürüp şişme bebeği bıçakla parçalayan maganda haberleri duyarsam inanın şaşırmayacağım.


3 yorum:

edi.ben dedi ki...

memleketimden insan manzaraları gaykedi. kompleksli, takıntılı insanımın kendini ifade şekli tüm bunlar işte. bakire şişme bebek he? e biraz da kadınları düşünüp, sünnetli ve sünnetsiz şişme erkek de yapsalar di mi ama?
yakında eşekler için jartiyer, keçiler için dörtlü kelepçe satılırsa hiç şaşırmam...

YAŞAMDAN SIZAN...KIYMET dedi ki...

BU ÜLKEDE ŞAŞIRILAN ŞEYLERE ŞAŞIRIR OLDUK..

gaykedi dedi ki...

@edi-ben

çok komik ya eşekler için jartiyer, keçiler için kelepçe, koyunlar için kırbaç :) ne büyük icat ama, dünyada ilk defa türkler bulmuş, kızlık zarlı şişme bebek, pehh!


@kıymet

bakalım sırada ne var, değil mi :)