25 Temmuz 2007Yeter
Ayol !


Her yer siyaset yeter ayol, şiştik valla, biraz neşemizi bulalım, bu hanım ağbilerimizin, Latin Amerika yöresinden kısa show'unda, dolaptan çıkanlara* ve gay aksanıyla İspanyolca'nın sevimliliğine özellikle dikkat, koca "kızlarımızı izlemek için buyrun youtube linkimiz", iyi eğlenceler.


* dolaptan çıkmak, "coming out of the closet", yada kısaca "coming out" olarak da bilinen, "gay" kelimesi gibi neredeyse bütün dillere yerleşmiş, eşcinsellerin dostlarına ve çevresine açılmasını anlatan ingilizce kökenli terim..Düzcinseller; dolaptan çıkanlara ''bilmem kim, sen biliyor musun, gay'' derler..

Şu bilmem kim, dolapta yaşayan, dışarı çıkmamış, açılmamış bir gay ise; '' yaa biraz efemine, ama kibar çocuk...bir tuhaf halleri var ama gay oldugunu zannetmiyorum... bana söyledi kız arkadaşı varmış'' falan denir...

bu son paragraf homolojide janissaire arkadaşımızın yaptığı yorumdan...


3 yorum:

"Denize dek ırmakdır adın..." dedi ki...

ah şu dolaplar! birinden çıkıyoruz bir diğerine takılıyoruz! ama hepimiz zaten şöyle ya da böyle dolabın içindeysek dışarı çıkmaya ne gerek var!?
"rest in closet!!!!!!" dimi ama!

edi.ben dedi ki...

elma dersem çık armut derseeem çıkmaaaaaaa! kiraaaz :s :P

Adsız dedi ki...

valla dolaptan böyle mini şortlu kas ve adele yığını yetmedi birazda zincirli bişiyler çıkıyorsa eğer.........

nerde satılıyo bu dolap........


valla çıkmak isteyen çıksın ....
fobik olanlar hiç beklemesin hemen atın kendinizi dışarı...kuzen bana yukarıda ki bahsettiğim dolabın satış adresini versene ?


:D