10 Temmuz 2007Bir Avuç Bağırsak !

Kadının biri, sık sık yellenip duran kocasına çok kızıyor. devamlı - Utan utan, bu gidişle bağırsakların da dışarı çıkacak, diyormuş...Kadın bir gün artık dayanamamış, kocasını yellenirken bağırsaklarının da dışarı çıktığına inandırmaya karar vermiş ve ona çaktırmadan, donunun içine bir avuç koyun bağırsağı koymuş.

Yellentili koca, bir süre evden kaybolmuş ve meraklanmaya başlayan karısına geri döndüğünde - Sen haklısın demiş, en sonunda yellenirken bağırsaklarım dışarı çıktı. Onları tekrar içime sokmak, o kadar zor oldu ki...

Nutuklar, vaatler, palavralar ve ortalıkta birtakım garip bağırsaklar...Bakalım seçimlerden sonra siyasetçiler o bağırsakları geri nasıl sokacak?

Çetin Baba'ya Tamer Aktop'un gönderdiği bir fıkra...


4 yorum:

Adsız dedi ki...

Ha haaahaaa süpermiş yaa nerden buluyorsun bu hikayeleri...harika.

Deadora dedi ki...

adamin yasamak icin bagirsaklarini icine sokmasi gerekmis.. bizimkilerde öyle bir sorun yok.. 23temmuzdan sonra cok felaket gelecek basimiza o bagirsaklari bize sokacaklar gibi..

Esther dedi ki...

offf öyle arsız ki hepsi, tepsiye döndü bi tarafları, çıkarttıkları nutuklar vaatlerve palavralarla dolu bağırsakları geriye tıkmaktan.. bu yüzden onlara etki etmez ... alışmış kudurmuştan beterdir zira...

gaykedi bu yorumu yayınlama istersen gene coştum biraz sanırım :)

herseydenbiraz dedi ki...

Hamileliğin altı aya ineceği vaadinden sonra şunu duydum ve köpürdüm arkadaşlar:
Dr. Oetker doçent olacakmış.
Ya bu Genç Parti çok yaratıcı... harikalar valla. oyun onların yaaaani. :-)