03 Temmuz 2007

Adi(L)
Düzen !"Bu halk içinden düşünse de neden çıkıp Bülent Ersoy'a şunu diyemiyor? 'Sen eskiden erkektin, sana oğul yok bizim aileden, git başkasıyla evlen.' Çünkü tutucu olduğunu kabullenecek, meydanlarda lafını esirgemeyecek kadar dürüst değil. Asıl nokta budur. Her iki taraf da bunun 'fark'ında. Bülent Ersoy'un marka isminden, maddi varlığından, yaşam genişliğinden faydalanmaya herkes var; Bülent Ersoy'un bir insan olarak arzularını, beklentilerini, düşlerini gerçekleştirmesi esnasında ise kimse yok. 'Adil düzen' ile 'Adi düzen' arasındaki ayrım bu kaypaklıktan moral bulur."

Küçük İskender


3 yorum:

Goddess Artemis dedi ki...

Bu toplumun iğrenç iki yüzlülüğünden, bir travesti/transseksüel'in "Osmanlı sarayından çıkma hâzâ İstanbul Hanımefendisi" gibi ağırlanmasından -ki kişisel tercihlerine ve sanatına saygım sonsuz olmasına rağmen- tiksiniyorum. Midem bulanıyor. Onu böyle pohpohlayanlar, Bir Travesti'nin İnsan Olarak Yaşadıklarına aldırmazlar bile. Neden? "Aaaaaaa, kadın(!) büyük sanatçı canım..."

Son olarak, diyorum ki dostlar,

"Ferisilerin mayasından, yani ikiyüzlülükten kaçının. Örtülü olup da açığa çıkarılmayacak, gizli olup da bilinmeyecek hiçbir şey yoktur. Bunun için karanlıkta söylediğiniz her söz gün ışığında da duyulacak, kapalı kapılar ardında kulağa fısıldadıklarınız damlardan duyurulacaktır." [Luka 12, 1-3]

sad-ece dedi ki...

Menfaat dünyası..
Tükürim içine...
tüüüüüü!

Adsız dedi ki...

yani hakkatten midem kalkıyoo.ıyy bunlar sevişcekler degilmiiii