30 Haziran 2007

Anal 7, Analyolu TV

...ve Kerizfeneri Derneği !Sağ elinin yaptığı iyiliği, sol elin bile görmeyecek günlerinden, tv'de bir koli gıda yardımına insanları ağlatarak Denizfeneri derneğine milyonlarca ytl ve euro toplayıp (p)iç edenlerin Türkiye' sine hoşgeldiniz. Gene bu olayı Alman polisi ve maliyesi ortaya çıkarmış, bizim ülkede çok daha rahat at koşturabiliyorlar bu pislikler, ne yazık!..

Bu arada dün Mısır'da 12 yaşında bir kız sünnet edilirken ölmüş, bizim yobazlar kızları neden sünnet etmiyorlar bir bakayım şöyle derken şunu farkettim ki utanmasalar bunu da yapacaklar çünkü kadın sünnetini yapmasalar bile 'savunuyorlar' (*) çünkü bunu destekleyen, faziletli olduğunu söyleyen hadisler var, böylece islamda kadın sünneti sorununu ve Mısır'da kadınların %97'si neden sünnetli daha iyi anlamış oluyoruz, bu moralle cumartesi fıkrası yayınlamak içimden gelmiyor dostlar, bu hafta pas :((*) http://freetexthost.com/pspitkb6su


7 yorum:

Goddess Artemis dedi ki...

Şekerciğim,

Annem olacak "Saftirikler İmparatoriçesi" de bunlara yardım etti, vakt-i zamanındaki uyarılarıma aldırmadan!

Mısır'da sünnet edilirken ölen kızla ve benzer konularla ilgili bir yazı da ben patlatacağım azzzz sonra.

Bu sefer "Cumartesi Neşesi" benden sana geliyor, teşekkürlerimle birlikte:

Bu Çocuğu Kim Manyak Etti?!

edi.ben dedi ki...

kadının sünneti konusunda yorumsuzum tabi, bazı kültürlerde bu önemli, bildiğiniz gibi. bi' musevi arkadaşım vardı 28 yaşında (marry) hala sünnet kesesini taşırdı mesela... ancaaaaaak konunun tartışılma -ya da değişik bir ifade ile yorumlanma- şekli için, hele hele "kadının avret yerini hazır açmışken"le ilgili cümleler ve "eşi de yapabilir" kısımları için... hele hele hele halaaaa bu beyin yapısına sahip, snaptik bağ kurmaktan aciz, zaten azalmış oksijen gazımızı paylaşmak zorunda kaldığımız, neslinin tükenmesi gerekirken ne hikmetse hızla ürediğine tanık olduğum şu zavallı kitleme söylemek istediğim tek ama bir tek kelimem var, af buyrun, YUH!

Goddess Artemis dedi ki...

Ah, Şu Nîsa Taifesi

travesti dedi ki...

iaranda önemli mesela kadın sünneti

travesti dedi ki...

cok güzel olmuş elinize kolunuza sağlık :)

travesti dedi ki...

super cok begendim ellerinize saglık :))

ankara escort dedi ki...

müşthiş olmuş