06 Nisan 2007


En Önemli
Cinsel Organımız !


Beynimiz en önemli cinsel organımız.. İşin içinde olduğunu düşünmediğimiz zamanlarda bile devrede. En hayvansı içgüdülerle, en aşksız seksi gerçekleştirdiğimizi zannederken bile. Biz insanlar, sandığımızdan çok daha fazla duygusalız...

Erkek ve kadın arasında gerçekten bir savaş var. Ve gün geçtikçe daha çok erkek, kadın yerine erkeklerle birlikte olmayı tercih ediyor hale geldi. Çünkü onlara göre kadınlar, zorlayıcı ve yıpratıcı. Kadınların onları yaralamak istediğini, desteklemediğini ve kendilerinden çok şey beklediklerini söylüyorlar.

Erkek ezildiğini hissediyor, ya da sonradan sevgilisi olacak o erkekle konuştuğunda onunla ortak noktalar buluyor, aynı tür müzikler, aynı ilgi alanları... Etkilendiğinin farkında değil ama... Bir kadınla bu kadar ortak noktası olsa, gerilecek, aşk faktörü devreye girecek; o durumda da değil, her şey hoş ve hafif, baskı yok, o da son derece korunmasız.. Ve eğer karşısındaki tecrübeli bir homoseksüelse karşısındakini "dönüştürmekten" çok hoşlanır...

Sylvain Mimou, Seksolog4 yorum:

birikedimi7 dedi ki...

hayat maalesef insana ilk başta seçme şansı vermiyor..ve sırf birşeyleri seçebilmek için çoğu şeyi zorlamak gerekiyor..başta toplumu..o kadar çok zorluyoruz ki ;bu onlarda ters etki yaratıyor..
bloğunu uzun zamandır takip ediyorum..başarılar gay kedi..
www.birikedimi7.blogcu.com

bliyaal dedi ki...

Savaş meselesinden emin değilim, ama bir zamanlar her defasında alttan aldığım bir kız arkadaşım vardı, ama beni çok kızdırıyordu. Sonunda dayanamadım. Sürekli olarak bir ruh halinden diğerine geçen biri ile uğraşmak hem bezdirici hem de sinirlendiriciydi.

Sanırım, erkekler kendi erkek arkadaşlarına duygularını daha kolaylıkla açabiliyorlar. Kız arkadaşlarına açılacakları zaman biraz tereddüt ediyorlar, nasıl bir karşılık göreceklerini tahmin edemedikleri için. Kadınlar ise duygularını ister istemez gösteriyorlar.

diagonel dedi ki...

yazı hoş ve evet kabul edilebilir
ama şu tanımlama çok hoşuma gitti


"tecrübeli bir homosexuel se karşısındakini dönüştürmekten çok hoşlanır"

işte olay budur
:)

dünya nüfusunun büyükkk çoğunluğunun hala str8 olması terübesiz olmamızdanmı yani...
???????
:)

narsis7ekho dedi ki...

Ben bu savasi hic anlayamadim yahu. Yok savas mavas. Atalarimiz ne demis, savasma sevis. Bundan daha basit olamaz herhalde, sevismek icin variz farkindaysaniz.

Boyle deyince de grup seks alemleri duzenleyelim madem bunun icin variz toplu sunnet gibi toplu seks yapalim tepkisi ardindan gelecekmis gibi oldu ama =)