02 Mart 2007


Kedi Kedidir !

"Ben kediyi hiçbir şeye benzetmem. Kedi kedidir.... Çocukluğumda tanıdığım bazı kediler, benimle oturup sokağı ve caddeyi seyretmesini bilirlerdi. Havuza eğilerek benim gibi balık yakalamasını bilirlerdi. Yalnız onlar bu balıkları çiğ yerlerdi.... Kediler en iyi dostum olmuşlardır ve hiç canımı sıkmamışlardır." Asaf Halet Çelebi... ("Kâğıttan Kediler"/ Selçuk Demirel)

6 yorum:

miso dedi ki...

Kedi gibisi var mı? Lütfen, rica ediyorum dikkatli cevaplayınız.

imza: misokedi
maruu

asliberry dedi ki...

İyi geceler, çok alakasız ama Gay-Asker'den haberin var mı? Terhis olmuş olmalı. Blogunu kapatmıştı. Acaba başka bir blog açtı mı? Yalnız bırakmamalı.

gaykedi dedi ki...

Aslıcım Gay-Asker askerliğini sağ salim bitirdi...Anneciğine kavuştu keyfi yerinde...mail adresi Nakhar' da var...en son mailleştiğimizde hepimize cok tesekkur ediyordu...bizde ne zamandır mailleşmiyoruz Nakhar' cıma söyliyeyim bir mail atsin...bu arada sen ne kadar vefakarsın öyle canım benim unutmamışsın Gay-askeri yahu :)

Ulu kedi Miso "bunuda"
oku bakalim tam senlik...sizi seviyoruz kediler hemde cookk :)

fendalinka dedi ki...

ya ben niye sewmiyorum kedileri?
hatta annemde de kedi fobisi var? bi kere şakasına kedi bıraktılar yanına 5gun konuşmadı ağlayarak kaçmıştı masadan..
ben korkmuyorum ama sanki ustlerine sinmiş kötü bir imajları var gözümde..

miso dedi ki...

O zaman ben de şişineyim bari; acaba kaç kişiye sahibim böyle? hehe. Savulunnn :) (Bu arada evde Fıstık mı bizim kedimiz, biz mi Fıstık'ın hizmetçileriyiz, çözemedim gitti)

bliyaal dedi ki...

Ben de bu aralar Gay-Asker'i sormayi dusunuyordum. asliberry benden once davranmis. Yalniz kendisi blogunu niye kapatmis? Askerlik disinda da guzel yazabilecek gorunuyordu.