28 Ocak 2007


Özgür Kızlar !

"Dikkatinizi çekmedi mi; aşk ideologlarının çoğu aynı zamanda kediseverdir. Üç kere aşk, bir kere de kedi üzerine yazarlar. 'Bağımsızdır' falan diyerek, kediyi ilişkilerin ikonu haline getirirler. Ama, ne hikmetse, bu özgür kızlar Kötü Kedi Şerafettin ile takılıp Varsıl Sarman ile evlenirler." Emre Aköz

6 yorum:

miso dedi ki...

Ben bu Varsıl Sarman'la evlilik olayına pek katılmıyorum Gaykedi. Ama mutlaka en az bir şerafettin vakası atlatır hatunlar. İyileşirlerse ne ala; genelde de iyileşemezler ne yazık ki :(

endiseliperi dedi ki...

Fena bir açıklama değil. Tümden katılmayacağım. Kendi adıma Varsıl Sarman'la hiç birlikte olmadığımı da sevinerek (ve biraz üzülerek:) söylemeliyim.

Sevgiler.

gaykedi dedi ki...

valla kizlar gaylerde de var bu kötu kedi serafettin sevgisi hic sormayin, ne buluyorlar o serseriler de bilmem :)

miso dedi ki...

Ohh, varsıllığın ve onun sağladığı iktidarın karşı konulamaz çekiciliği. (Maniküre gitmem lazım, dibim geldi) Varsıllığı kendin de yaratıyorsun aslında bir süre sonra, ama o rahatlık da kimi zaman gönülçelen olabiliyor ne yazık ki.

TalismanDiyette dedi ki...

Kötü Kedi Şerafettin lerle ilgilenenler için bir teorim var o da şu: Eğer bir kişi kendini az seviyorsa sevilmeye layık olmadığını düşünüyorsa, karşısında bunu onayan, ona kötü davranan birini bulmak iyi oluyor. Kişi çünkü kendini sevmemesini haklı çıkarmış oluyor, kendini sevmeyen birinin en kaçındığı insan onu seven ve bunu gösteren bir insan bence..
Biraz karışık bi teori ama anladınız anladınız :)

ESTHER dedi ki...

ben hiçbir zaman sevilmeye layık olmadığımı düşünmedim... fakat bir şerafettinim de vardı... biraz kötü çocuğa duyulan meraktan kaynaklanıyor bence, dönem dönem insanda oluşan bir heves merak diyebilirim... ama hiçbir zaman sevgilim şerafettin de olsa cennete yaşayan bir melekte olsa sevilmeye layık değilim ben gibi bir düşüncem yok... aslında her iki erkek tipi de sevgilisini sever, seviş şekilleri farklıdır yalnızca :)