14 Aralık 2006


Bakmak

"Öğrenmek için bakıyorum, hep bakarak öğrendim çünkü. Baktığımın yüzde doksanından tiksinirim, kalan yüzde onu sevdiğim için bakıyorum. Neyin eksikliğini çektiğimi bilmeden sürekli eksiklik çekiyorum, ondan bakarım, ararım, bir hakikat perest gibi"
Ahmet Güntan...Şair

6 yorum:

Adsız dedi ki...

bende bakıyorum tiksinerek gerçek olmadığınızı düşünmek rahatlatıyor biraz beni bu hissettiğim şeyi kelimelere dökemiyorum dökebilsem kendinizden varlığınızdan utanırdınız

gaykedi dedi ki...

artık sana ne desem bilmiyorum seloris, mahallemizin ırkçısı iş başında, beni sadece eglendiriyorsun, fıstıkta atayım mı :)

endiseliperi dedi ki...

Ah... ben de! ben de!

endiseliperi dedi ki...

Hay allah anonim bey'in yazısını görmemiştim. Neden insanları rahat bırakmıyorsunuz anonim bey? Derdiniz nedir? yapmakta olduğunuz şeyin ne kadar yanlış olduğunu nasıl farketmezsiniz? Bence kelimelere dökmeye çalışmadan önce bir durup düşünün, anlamaya çalışın. Eminim yazmış olduğunuz şeyleri yazmayacaksınız. Tartışmak istiyorsanız, kullandığınız dil buna uygun değil ki! kavga sözleri bunlar.

Madonna Cicco dedi ki...

Anonim kardeş istersen yazma yani bu kdr rahatsız oluyorsan neden sende yer alıyorsun (hatta baş köşede oluyor nedense bu yeri) bu rahatsız olduğun yerde??

"aLiKaYHaN" dedi ki...

Anonimus -tam olarak böyle okunmalı- muhtemelen az gelişmiş, arada kalmış bir evrim halkası, bana öyle çağrıştı bir an. Çağrışımlara kilit vurmak zor tabii.