29 Ekim 2006


Yaklaşık 10 bin YTL'ye Türkiye'ye teslim Genç Erkek I

Gay kısmı için çileli günlerin sonu geliyor.. Müjdeyi vermek için bu günü bekledim.. Bu sizin için yeni hayallere yelken açtığınız bir başlangıç olabilir..Türümüz kurtuldu, kurtulacak.. ..eşcinsel cinayetleri tarihe karışacak.Artık dileyen her eşcinselin öyle bir erkeği olacak ki..Ağzı var dili yok dediklerinden.. Yat diyorsun yatıyor, bak diyorsun bakıyor, tak diyorsun takıyor..Oynak değil ağırbaşlı.. Paçoz değil sırma saçlı.. Üstelik yaşlanmıyor.. Elli sene helaliniz olsa göbeği şeyine kadar sarkmıyor..Adı da “realdoll..” Daha doğrusu ortak isimleri.. Meali de “Gerçek bebek” oluyor.. Allah sahiplerine bağışlasın..“Tamam bildik.. Şişme bebek..” demeyin.. Gazeteyi rulo yapar kafanıza yerleştiririm..O soft porno dergilerde ilanını gördüğünüz, ağzı her daim açık duran, plastik balondan yapılmış elli dolarlık bebeklerden söz etmiyoruz..

Bizim anlattığımız canlı gibi.. Kul yapısı olduklarından ruhu yok.. Tabii imanı da (O kadar kusur kadı oğlunda da olur..)Silikondan yapılma bu bebekler bire bir insan ölçüsünde ve ağırlığında.. Sahicisinden bir cırtım farkı yok.. Serçe parmağının tırnağına kadar en ince detayı düşünülüp yapılmış..Saçları hakikisinden hakiki.. Gözleri aynen insan gibi bakıyor.. Dişleri sizinkilerden sağlam.. Ağız kokusu, ten kokusu yok..Ayarlanır vücut ısısı insanınki ile aynı..Altı bin dolar verdin mi mevcut modeller içinden birini seçip evine getiriyorsun.. “Altı bin dolar çok para” dersen otur hesabını yap..hırsızlığı yok, terketmesi yok, yemeği yok, sigarası yok, içkisi yok, aldatması yok, doğum günü, sevgililer günü hediyesi yok...Evine kadar teslim ediyorlar.. Bunun için de sekiz yüz dolar kesiyorlar..Haaa.. devamı aşağıda

6 yorum:

seloris dedi ki...

mide bulandırıcısınız kendinize insan diyorsanız ben başka bir şeyim beddua etmeyeceğim sadece nefsinin kölesi olan insanlarsınız iğrençlik dercesinde insana kendinden yaşamaktan nefret ettiriyorsunuz

gaykedi dedi ki...

ırkçı seloris bey, sana sitenden kan damladığını daha önce söylemiştim, kürtleri kestin bitirdin sıra bizemi geldi...bu arada gay arkadaşlarımın sitelerine girip abuk sabuk mesajlar bırakıp durma...gay siteleri bu kadar fazla dolaşman senin hakkında aklımda soru işaretleri uyandırıyor bak !

Adsız dedi ki...

milliyetçilik buraya da mı taşındı? vah vah desene milli görüş her zaman ki gibi işlerini yarım bıraktı yine. neyse canım onlara da iş düşer elbet bir gün :D

deryik dedi ki...

yazı alıntılayınca nefsinin kölesi olan enteresan birisin sen gaykedi :)))

apeiron dedi ki...

zihinlere kalıplar konuluyor büyürken.. bazılarında tutmuyor platinler bazılarıyla bütünlesiyor..
selorisin kendi dusuncesi degil bu.. selorisin dusunceleri cocuguna aktarılacak. cocugununki de ebeveyninin ya da toplumun dusuncesi olacak,kendinin degil.. kızmamak gerek onlara diyecegim ama olur mu ki?..
neden tabularımızın baskalarının da tabusu olması gerektigini dusunur insan? daha önemlisi bu "nefsi" (ki hayvani bir özellik oldugunu düşünüyorum sabit fikirliligin)olgulardan sıyrılamaz mı insan?? bu kadar aciz mi homoseksüel milliyetci ve midesi bulanan insan ve benzerleri..

Adsız dedi ki...

Ben gay değilim. Ama şu ülkede gaylerin ezilişleri, toplum dışına itilişleri ve toplumun aynı zamanda bu konudaki iki yüzlülüğü utanç verici. Bu ülkede Kürtlerden, Gaylerden sürekli nefretle bahsederiz ama en sevilen sanatçıların çoğu gaydir, Kürttür. Çok Türküz ama Kürtleri dinleriz. Çok erkeğiz ama gayleri dinleriz. Buna da ikiyüzlülük derler.

Neyseki her gelişmekte olan toplum gibi biz de kendimizle yüzleşe yüzleşe bir yerlere geleceğiz. Nereye geliriz bilmem ama hiç kimse aynı yerde saymıyor.
Sevgiler
Teoman Tarlar