11 Ekim 2006

Gay Pornoda Oynayan
Kürtler Üzerinden Irkçilik !


Akıl almaz bir Homofobi ve ırkçılık birleşimi...
Hem cinsiyetçi hem ırkçı & kafatasçı bunlar, Kaos & Lambda farkinda mi acaba bu denyoların? nereye şikayet edilir bu kudurmuşlar?


alinti (kürtler neden ibne filimlerinde oynuyor? arkadaşlar kürtlerin alayı ibne filmlerinde birbirlerini sikiyorlar, bunlarda yurtdışında Men Of Adana Men of Ankara adlarıyla piyasaya sürülüyor... kendi anasına bacısına sulanandan ne beklersin ki bulabilirsem burada bu şerefsiz ibne kürtlerin ibne filimlerinide yayınlıyacağım... ve millet 100 metreden kürt oldugu belli olan bu hayvanlarin filmlerine bakin ver parayi kürdolar siksin birbirini, bu serefsizler iste böyle, istanbuldaki travestilerin %80 i kürttü emniyet raporlari ile sabit)EDIT: antikurt.blogspot adresi artık yok, yüksek doz ırkçılık yaptığı için blogger tarafından banlanmış olabilir.


Bu video serisi de şudur:
http://gay.theater.moviemonster.com/dispatcher/movieDetail?movieId=47961

9 yorum:

ertank dedi ki...

homofobi ile ırkçılığın bu kadar kör gözüne parmağım yanyana gittiği bir ortamın, "düşmanını tanımak" açısından iyi olduğunu düşünüyorum.

sen asıl devlet bahçeli hakkında anlatılanları biliyor musun? böyle tiplerin ezberini öyle bozmak gerekir. almanya'daki sevgilisini sor örneğin, 'camia'nın içinden biriyse duymamış olması olanaksız.

ancak böyle, eğlenerek, biz kudurmadan kudurtmak lazım bu köpekleri. (bu arada, bahçeli hikayesi gerçek)

seloris dedi ki...

kendi rezillikleri yüzüne yıllarca türkler köyü bilindi diyarbakırda kaçırılan 1 i çocuk 5 isveçli kaçırılıp tecavüz edildi asıl kötü olan neydi biliyomusun onlar tam 45 ayrı kişinin tecavüz etmesi üstelik çoğu öldükten sonra tecavüz etti.Allah topunuzun belasını versin yürek taşımayan kişiliksizler

VoLKaN YILMAZ dedi ki...

Irkçılık ile milliyetçilik karıştırılmamalı. Türk milliyetçileri ırkçı olmadı olamaz, öyle görünenler varsa onlar milliyetçilik süsü ile piyasaya çıkan şapşallardır. Bence her Türk vatandaşı milliyetçidir çünkü bizim ülkemizin cumhuriyetimizin kuruluşunda temelinde milliyetçilik var.

Ve bu konuya gelecek olursak insani ihtiyaçlar veya işte beşeri seçimler yaşam biçimleri bunlar insanların kendi vijdanlarına bırakılmalı bir kişinin yaptığı mnesup olduğu memleket yada meshepe fatura edilmemeli fakat görünen gerçeklerde daha fazla musamma gösterileme z, insanlar tepkilerini çeşitli şekillerde gösterirler yazarlar fikirlerini eğer özgür demokratik bir ülkedeyiz diyorsak diğerleride karşıt görüşlerini yazarlar. Eğer bir tarafın sesi çıkıyor diğeri suskunsa orada sorun vardır zaten bizi ülkemizin temel sorunuda bu bunu çözersek özgürlükleri savunan bir ülke olursak insanları söyledikleri kelmelerden dolayı yazdıkları kitaplardan yazılardan dolayı hapislerde çürütmezsek onları vata haini ilan etmezsek işte o zaman adam olabiliriz.

Sıcak bir konudur. Türkiyenin bir problemidir ve artık örtbas edilip halı altına süpürülecek bir tarafı kalmamıştır çözülecektir bu millet bunu çözecektir çünkü mecburdur.

herackles dedi ki...

ah be arkadaşım;
Sen 100 kitap okuyorsun, adam 10 kitap.O adam senin 90 kitabını anlamıyor.Derdin temeli bu. (olabildiğince basit yazdım, anlayaman çıkmasın).
Yoksa Küçük Sayılar Kuralı ve Merkezi Limit Teoremi de diyebilirdim :)

yazbükey dedi ki...

yabancıların istediğide bizi birbirimize düşürmek.2 taraftada olan aşırı milliyetçilik ve ırkçılık birbirini besliyor

deryik dedi ki...

hep neyi düşünüyorum biliyo musun, böyle bi adamın hayatında nasıl bi sorunu, nasıl bir çözülemeyen derdi var ki bütün sinirini böyle atıyor? bu bastırılmış bir hüzün, agresiflik olarak çıkıyo. bir derdi olmayan adam emniyet raporlarına kadar didikleyip efor harcamaz. düşün bu adam evli çocuğu var mesela. arkadaşlarıyla iftar sofrasına oturuyor. çok uzaktaki zebani değil. aslında biz bunları en çok linç girişimcileri olarak tanıyoruz.

ibne kürtmüş. ay ay daralıyorum bazen! bu adamın iki kuşak öncesi kürt çıksa napacak? ülkeni sevmek her şeyini sevebilmek değil midir? böyle etrafa salyalar saçarak saldırmak yerine biraz işe yaramaya çalışmak değil midir? bize öyle öğretmişlerdi.

debra dedi ki...

Blogunu bile ziyaret etmeye değmez, şovenist ruhlu insanlar. Bu nasıl bir kin? Bu nasıl bir öfke? Ortası yok bu insanların. Ya seviyorlar-nedenini bilmeden- ya nefret ediyorlar- nedenini bilmeden-. Yazık!

Adsız dedi ki...

Şimdi benim 2 de bir ırkçı ırkçı diye papağanlık edenlere bir çift lafım var:

Şu bıdı bıdı konuşanların hangisi acaba birkere bile olsun bir Türk ırkçısıyla tanışmış?

Has öz Türk Irkçısıyım; Türk soylu olduğumda kanıtlı ıspatlıdır.

Üstün Irkımla da Irkçılığımlada gurur duyuyorum;

Üstüne basa basa söylüyorum, Ne Nazi özentisiyim ne de başka birşey; keza Irkçı olmam için 2 defa tarihte çağ açıp çağ kapamış üstün ırkımın meziyetleri
Irkçı olmama yeter de artar bile

Dip Not: 375 Kavimler göçü, Roma imparatorluğunun 2 ye bölünmesi ve MS. 375 Ortaçağın başlangıcı ve yine kendi açtığımız çağı kndimiz kapatıp yeni bir çağ açmışız 1453 Istanbulun fethi.

Ben ırkımın (milletimin) özelliğini Bunlara bağlamıyorum; sayabileceğimiz nice üstün özellikler daha vardır ki bunları yazmaya ne benim vaktim yeter ne de karşımda 2 cümleyi bir araya getirmekten aciz fındık kadar beyniyle ahkam kesen 2-3 Cahilin aklı alır.

Derya ismiyle yazana hitabım odurki:

Ya anlaşılan sokakta sana giderken bir Kürt eniği sarkıp taciz etmedi, ya bir kğürdün tecavuzune, gaspına, kapkaçına uğramadın; ya da aklınca burda ağız yapan karnı yüzü gözü kıl içinde dişi bir kürt maymunusun.

***
Bir de şu lafa hep uyuz olmuşumdur, ya 1-2 kuşak öncesinden kürtsen? yav biz hepimiz karışmışız, işte Türklükmü kalmış.

Hay aklınızın ayarına Mete han'ın ordusu tükürsün.

Kürt belli, Rum belli, Arab belli her türlü gayrı Türk belli bir Türk karışmış ha?

Kendinize daha fazla güldürmeden şu lafı hatırlayınız:

"Bildiğini söyle ilim alsınlar, Bilmiyorsan suski adam sansınlar"

Bu sözde kulağınıza küpe olsun.

Bu arada kendine pay çıkarmya niyet eden ülkücülere de cevabım; Bizler ülkücü değiliz, Çünkü Türk-Islam sentezcisi değiliz, biz kişinin dinine değil Türklüğüne bakarız.

Çünkü; Bir insan dinini değiştirebilir fakat; Kanını, soyunu değiştiremez.

Bizi merak eden dost ya da düşman gelsin buyursun:

http://www.turkcu.net
www.turkcu.net/forum.
www.atsizcilar.com

Buralarda seviyeli bir şekilde sorduğunuz bir sorunun cevabını aynı seviyeli uslupla alacaksınız.

Çünkü bizler kendini bu dava uğruna ilime adamış insanlarız, Bu yüzden de sert veya yumuşak cevabınızı alırsınız, ki bu her zaman bilgi içerir, Çünkü bizler karşımızdaki aramadıktan sonra küfürle bilmem neyle insanlara saldıracak değiliz.

Saygılar.
Tanrı Türk ırkını korusun ve yüceltsin, Yeniden yeryüzüne hakim kılsın.

Adsız dedi ki...

ben en son yazan arkadasa itafen bişeyler söylemek istiyorum. allah sana akıl versin giyiyosunuz kundurları bi sey sanıyosunuz kendinizi kurtlar vadisi tayfaları sanki sen kızlara hiç laf atmıyosun ikincisi herkes kendi ırkını büyük görür böle kücük hesaplar pesinde kosma bence sen otur ocaklarında kes milleti kafana göre olur mu?