13 Eylül 2006


Nihat Genc I


Yalcın küçük, İsmet Özel, Doğu Perinçek karışımı....eski ülkücü, eski solcu, birkaçyıl önce ateist olduğunu her fırsatta açıklaryan, son zamanlarda skytürkte hepimizi allah yarattı vb söylemlerini kullanan eskiden daha cok okudugum ama sanki gittikce dahada dengesizlesen, Nihat Gencin Yazılarıdan ve yasantisindan kısa ilginc alıntılar....bu arada Nihat Genc internette hakkında dönen muhabbetler için "kendi sıçtıkları bokla, köfte yapıp yiyorlar" diyormuş :)


ülkem yetmişbin köy, üç çeşit peynir bilir, yetmişbin şeyhe inanır..


fanzin benzeri bir edebiyat dergisinde "sarhosken namaz kilgidini" anlatmistir

vita yağı suratlı karı seda sayan, yemekhane kedisi suratlı karı sibel can, her hacca giden kendini hacı, her televizyona çıkan kendini sanatçı sanmasın.

batinin bilimi varsa bizim de nazar boncugumuz var, yagacak yagmuru onceden bilen yaslilarimiz var.. bilim bunlari hala aciklayamadi...

istanbul sinagog saldırılarından sonra "onlar, Şaronun değil, bizim özkardeşlerimiz''

biz turk filmlerindeki tecavuz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmis bir halkin cocuklariyiz, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin

1 yorum:

hakkaten dedi ki...

Çok yer vermişsin. Bence travmatik bir kişilik. Önemsedikce saldırganlaşıyor.Kim tutarsa onun düşmanı olabilecek bir yapı.Hoşçakal. Ben senin gibi düşünmüyorum.