10 Eylül 2006

Gay'ler
Uzaylı mı?Dünyada Yahudi soykırımı kadar bilinmez ama, Hitler Yahudilerle beraber on binlerce çingeneyi, komunisti, özürlü insanı, gayi ve lezbiyeni de gaz odalarinda öldürdü, hatta gaylerin bütün dünyada sembolü pembe üçgen kamplarda gaylerin ayrilmasi icin nazilerin onlarin elbiselerine taktigi isaretten gelir.

Hitlerin bunu yapmaktaki amaci gaylerin uzayli gibi baska bir ırk oldugu ve dünyayı ele gecirmek istedikleri paronayasıymıs, yani faşizm bu kadar bile şizofrenleşebiliyor! Evet uzaylıyız, gizli antenlerimiz sayesinde iki gay heryerde hemen birbirini tanır.4 yorum:

maslahatgüzar dedi ki...

ama sahiden tanıyorsunuz, gaymetre gibi bir edevatınız var sanırsam :)

DeLiCeVaT dedi ki...

Merhaba yazdığın yorum güzeldi milliyetçilik üstüne olan, teşekkürler.
Bu yazının üstüne şöyle bir şey aklıma takıldı 'angels in america' ile bağlantılı olarak. Gizli eşcinselleri de tanıyor musunuz peki:)

arg dedi ki...

evet, totaliter rejimler hiç bir farklıya tahammül edemez ve hep bir devlet düşmanına ihtiyaç duyar. çingeneler, yahudiler, gayler yada baska birisi..
bu gaylerin birbirini tanıma fikrine katılak istiyorum ama bi sorun var gay olmadıgımız halde kuzenim ve kendimden biliyorum gayleri hemen tanıyabiliyoruz hatta cogu zaman gizli gayleri de nası oluyo hala merak icerisindeyim:)

arg dedi ki...

bu arada bloguma ugradıgın ve yorum bıraktıgın icin tesekkur:)