24 Eylül 2006


Gay Aşk


"Bütün yakışıklı delikanlıların yüzlerine açgözlülükle de baksak, bütün kot pantalonlu erkeklerin kalçalarından gözlerimizi de ayıramasak, yeryüzünün bütün erkekleriyle sevişmek için azgın bir istek de duysak, içimizde derinlerde bir yerlerde, önündeki küçük bahçede çimleri akşamüstleri sulanan evimiz de, sevdiğimiz erkekle bir masa kurup birlikte gülerek yemek yemek, onunla şakalaşmak, sevdiğinin kucağnda tv seyretmek,sarılıp kollarında huzur icinde uyumak, güvenle sevmek, her gece aynı erkeğin bedenini özlemek, her gece aynı erkeğin kendisini şaşırtmasının tadını çıkartma arzusu yatar"

bir erkekle yattıktan sonra yatağında ya tahammül edemezsin, ya da yattıktan sonra ona sarılıp uyumayı, sabah gene onun öpücükleri ile uyanmayı istersin..İşte aşk bu ikincisidir.. Bu ikinciyi bulunca da, başkasını aramazsın. Aramana gerek kalmaz..Seks denen şey, cinsel ilişkiden ibaret değildir.. Sevişmek, sadece birleşme değildir.. Zaten eğer özel yetenek ve eğitimli bir porno film yıldızı falan değilseniz, bu birleşmenin dünya ortalaması 1 ile 3 dakikadır normal erkekte..Üç dakika sevişme değil, erkeğin boşalmasıdır sadece.. Sevişme bir senfonidir.. Doğan, gelişen, ince ince işlenen ve birleşmede doruğa ulaşan bir senfoni..


Seks kitapları ve uzmanları "ön sevişme" diye çok yanlış bir ad takarlar.. Önü arkası yoktur.. Asıl sevişme, bu "ön" denen şeydir..Ve işte bu sevişmede eşlerin birbirlerini hem ruhen, hem de fizyolojik olarak çok iyi tanımaları esastır..Ne zaman, nasıl, nereye yönelecektir dokunmalar, okşamalar?..Tanımadığınız bir insan, tanımadığınız bir vücutla bunları bilmenize imkan var mı?.. Cinsellik en karmaşık yanıdır, yaşamın.. Birini doruklara çıkaran bir dokunuş, bir başkasını anında söndürür.. Tanımazsanız, nereden bileceksiniz?.

Sevişmek, tepeleme doldurulmuş bir masaya aç kurtlar gibi saldırmak ve birkaç dakika içinde ne bulursan tıkınmak değildir..Sevişmek, mumlarla loşlaşmış bir masada, en sevdiğiniz şeyleri, saatlere yayarak yemektir.."Yeni" tabii önemlidir. Fark, heyecan, tahrik yaratır. Ama "yeni" ille de yeni insan değildir. Birbirine aşık, birbirini çok iyi tanıyan iki insan, sevişmelerine her defasında yenilikler katabilirler. Fantezi alemi sonsuz.. Yeter ki isteyin. Yeter ki düşünün..tek hedefi bir an önce boşalıp sigara yakmak olan erkekler için, giderek tek erkeğe yönelmek yaşlanmaktır gerçekten..Ama onlar zaten yaşamamışlardır ki!.

Ahmet Altan, Hıncal Uluc, Mix & Uyarlama Gaykedi38 yorum:

Adsız dedi ki...

heteroseksüeller için doğru

quinceworm dedi ki...

Ben sadece sarılarak da sevişebilmeyi isterdim...ama kimse bana benim sarıldıım gibi sarılmaz kii :(

Adsız dedi ki...

Tüm yazılarınızı okudum... Hayatınız ve düşünceleriniz bana öylesine inanılmaz geliyor ki...

İnsanın hayattaki birden çok fazla olan rollerinde-anne, baba,çocuk, eş, arkadaş, öğrt. vb.- bir kadın gibi hissetmeyip, kadın gibi davranmadan sadece cinsel rollerde kadınlar gibi hissetmek ve davranmak... Üzerinde çokça düşünülmesi gereken bir konu...

Buna birşeyin ya da bir olayın neden olduğunu düşünüyor musunuz?

Bunu merak ettim...

Sevgiler...

gaykedi dedi ki...

bilim bile bunu tam çözemedi, büyük kısmı doğuştan gelen birşey olduğunu gösteriyor bütün araştırmalar, yani bir seçim ya da yanlış bilindiği gibi "cinsel tercih" falan değil, ama bazı raslantısal olaylarında tetiklediği söyleniyor, insanlık tarihinin her döneminde görülmüş eşcinsellik...ben daha ilkokulda anlamıştım farklı olduğumu :)

Adsız dedi ki...

ben azerbeycandan resat ben bu sozlerin hepsini okudum her sey benim istediyim gimi sanki benim kalbimdekileri yazmsizin seninle tanismak iterdim opdum

gaykedi dedi ki...

@resat kalbindekilerle örtüştüğüne sevindim, bana oe@ttmail.com adresinden ulaşabilirsin :p

Nes dedi ki...

Bu bloguna 3. yorumum gaykedi..Yazıların gerçekten güzel..Heteroseksüel olan beni bile etkiliyor..Sanırım cinsellik konusunda çok bilgilisin..acaba senle irtibata geçebilirmiyim?şu iletişim adresini şimdiden aldım hotmail listeme ekledim(kabul edilirmi bilmiyorum)..Seninle konuşabilmek dileği ile...

gaykedi dedi ki...

@nes msn ve facebook kullanmıyorum, zamanım çok kıymetlidir de :p bana oe@ttmail.com adresinden yazabilirsin.

Parin dedi ki...

Seksten bi oyun ,cinsel organlardan bi plastik oyuncak gibi bahseden boş insanlar.. hep yeni hep yeni,ne kadar çok erkek baştan çıkmışsa.. 'ah evet o kadar tatlıyım!'
Yasemin mori'nin bi şarkısı var 'Yeniler' mutlaka dinle =)

gaykedi dedi ki...

parin
bazı şeylerin eskidikçe değerlendiklerini unutuyorlar bunlar galiba ne dersin mesela şarap gibi :p

eren dedi ki...

merhaba ,kendi adima konusmam gerekirse,ben bir erkege baglansamda ,hep birlikte olsam da ki buna ask denmesi cok sacma..., mutlaka diger erkeklere karsi ilgi duyarim.yakisikli buldummu kacirmam ,ister gay ister erkek olsun benim icin farketmez cogunu yola getirebiliyorum..

gaykedi dedi ki...

eren
peki sevgilinle yaşadığın ilişikinin büyüsünü bozduğunu düşünmüyor musun bu kaçamakların ya da onu aldatmış olmuş olmuyor musun, tabi eğer "açık ilişki" yaşamıyorsan yani bunun ondan haberi yoksa?

Adsız dedi ki...

ben gay kediye katılıyorum ama senin dediğin gibi bir erkeğe sarııp onunla uyumak we onunla erotizmin zirvelerini zorlamak hatta en başında bunu türkiye de yapmak bence cokzor cünkü zaten geri kalmş bir toplumda yasamanın cahilliğini we bu toplumun asla sen,ben we diğer homoseksüelleri kabul etmesi cok zor bunun olması için galiba 100 sene gecmeli...ama kaldı ki sen umudunu sonuna kadar koruyorsun o zaman bence diğerlerininde buna saygısı olmalı bn böyle düşünüyorum:)

peri.susamurum dedi ki...

merhabalar
blogunu yeni buldum ve oldukça büyük bir kısmını okudum gaykedi. Seni tebrik ediyorum, neyi nasıl hissettiğin bana göre hiçbirşeyi değiştirmez,hayatını bukadar güzel sahiplenip,bukadar gurur duyabiliyorsun;kendinle,aşkınla..
o yüzden bana sorarsan oldukça fazla insandan daha şanslısın,ve daha karakterli!
Cinsellik konusunda sana tamamen katılıyorum.Ben heteroseksüelim ama sadece dokunmayla saatlerce sevişmeyi ve bunun nasıl bir zevk ve mutluluk verebileceğini tattım.Ruhtur esas olan,bir insanın gözlerine bakınca mutluluktan ağlayabiliyorsan karşındakinin kim olduğu kimseyi ilgilendirmez.Çünkü o senin için 'o' dur ve tektir.Ne mutlu sana!
off çok yazmışım ya kusura bakma :)

Sems dedi ki...

Son derece haklısın.
Canım sevgilimle bazen saatlerce seviştiğimiz oluyor. Aşkla. Sevişmek, hele bir erkek olarak canım sevgilim, aşkım Mehmet ile saatlerce sevişmek muhteşem bir şey. 14 aydır, çok aşığım ona. Sabahları onun kokusu ile uyanmak, beni en mutlu eden şey. Sen çok tatlı bir sevgilisin aşkım.

Adsız dedi ki...

bir yabancı tanıdım benden çokça büyük ve gerçekten bir yabancı tanımadığım biri değil. dilini bilmediğim. neye güldüğünü neye ağladığını önceden kesiremediğim biri bu. o 30lu yaşlarında bende 18. hayatıma giren en masum en inanılmaz en sadakatli biri. ben eşcinsel değilim. onunla uzunca bir süre aynı mekanlardaydık (mecburi olarak) ve 6 ayın sonunda beni çok sevdiğini söyledi. o bir erkek. çok şaşırdım çok düşündüm belki de merakıma yenik düştüm. aramızda hiç cinsellik olmadı ve 3 aydır beraberiz. korkularımız var. bu tip şeyler ortaya çıkarsa o sınırdışı edilecek ve reşit olmadığımdan dolayı belki hapse atılacak. ben aileme karşı, arkadaşlarıma karşı duracağım. bu konuyu bir şekilde içimden çıkarmak istiyorum. mutlu olmak. kimsenin bakışlarına karşı küçük düşmemek normal olduğunu benimsemelerini sağlamak. eşcinselliğin cinsellikten ibaret olmadığını kavramalarına yardım etmek. şu ana kadar sadece sarılıp uyuduk belki günlerce seviştik, ellerimizi sımsıkı tutup terlerimizin karışmasını sağladık. birbirimize dillerimizi öğretiyoruz ve 2 günlük tatil amaçlı ayrılmalarımızda bile birbirimize sımsıkı sarılıp ağladık. benim için hayat şu an onun nefesiyle sürdürülen bir cennet. önceden kız arkadaşıma aşık olduğumu sanardım ama herşey boşmuş. gerçek aşkı buldum ve doyasıya yaşamak istiyorum. insanlar bilinçsiz seviyesiz ve önyargılı. sizce nasıl sürdürmeliyim.?

gaykedi dedi ki...

18 yaşında olduğunu yazmışsın, 18 yaşında reşit olmuş oluyorsun, korkmana gerek yok. Bence devam etmelisin, sevgini hakeden birisine benziyor karşındaki kişi, kadın olsun, erkek olsun böyle iyi insanlar bulmak çok zor.

Adsız dedi ki...

Söyledikleriniz bir an eski anılarımı canlandırdı.. Bende escinselim, aşkı arayanlardanım.. suana kadar bir sevgilim oldu gerçek askı buldugumu sandım ama küçük bir nedenden ayrılınca aşka küstüm, hayata küstüm aslında, sonradan biraz destek alıp üstesinden geldim.. sevgilimin evinde 1 hafta kaldım ve aynen dediginiz gibi. sabah bir öpücükle uyandırlmak.. gece sarılarak uyumak, dizinde tv seyretmek, birlikte yemek yemek pahabicilmezdi benim için.. bunları yazarken bile gözlerim doldu suan ama emin oldugum tek birsey var.. aşk kadar güzel bişey yoktur hayatta, aynı zamanda en tehlikelide odur.. benim gibi hayatınızı bağlarsanız birine sonu çok büyük bir hüsran olur.. ilişkim biteli bir ay oldu artık eşcinsellikten kurtulmaya calısıyorum ve sanırım işe yarayacak. gizli gizli ilişki yaşamak günümüz şartlarında cok zor :(

Adsız dedi ki...

Yazdıklarına katılıyorum. Keşke bu düşüncelere sahip olan bir arkadaşım olsa. Bazı duygularımı kimseye açamıyor olmam çok kötü ama neyseki benim gibi düşünenler de varmış.

Adsız dedi ki...

arkadaslar ben 15 yasında bı gayım.tabıkı aılem bılmıyor ama anlayacaklar dıye odum kopuyo zaten sızlerınde yazdıgı gıbı ulkemızde boyle seyler pek hos karsılanmıyo..sınıfımdakı,cevramdekı hatta bagzı aıle mensuplarım benımle gay dıe dalga gecıyolar nasıl boyle bıseyı bıldıklerını anlamıyorum ama galıba davranıslarımdan anlıyolar.ben 8.sınıfta(suan 9.sınıfım)bı erkek arkadasıma asık oldum.sankı dunya onun etrafında donuyomus gıbı gelıyodu.ben bu arkadasıma gay oldugumu dolaylı yoldan olsada soyledım ve bu arkadasım tedavı almam gerektıgını soyledı sızce gaylık tedevı gerekteren bıseymı bence degıl ustelık bı secımde degıl bı secım olsan neden gayler boyle bı secım yapsın?her neyse daha sonra bu arkadasımızla benım aram acıldı sanırım ona karsı olan askım bıttı bu arkadas benı gaylıgımle tehdıt ettı.o gunden berı kımseye guvenım gay oldugumu soylemedım sız ne yapmalıyım?

Adsız dedi ki...

ben isterdm hem de cok. Bırıyle sarılarak uyumayı knusmayı malesef herkezın amacı ıce gırıp bosalmak

queenbitch dedi ki...

bence kimseye birdaha söleme bnde 17 yasndayım kimse bilmiyo eger biri bna aşık oldgunu soylerse o zaman soyleyecegim..kndine ii bak inş gerçek aşkını bulursun ama daha yaşın küçük derslerine odaklan bnce :)

Adsız dedi ki...

ben 16 yaşında dışardan çok normal gozuken bırıym kızlarla aram ıyı sevgılımde oldu ama erkege karşı olan ıstegımın onune geçemedım youtube de falan çok gordum aşk vıdeoları gayler için çok hoşuma gıttı bende boyle arıyorum dedım ve aramaya başladım ama bır turlu bulamadım sadece sx istiyorlar bana benım dengımde anlaşabılecegım bırını arıyorum sarılabılecegım sevişebılecegım bırını arıyorumm :)

Adsız dedi ki...

Ben insanlara güvenme sorunu yaşıyorum . Bu yüzden hiç ilişki içinde olamıyorum :( önceden çıktığım biri içimde kötü his uyandırdı ama affettim her seferinde aşk bu karşı koyamadım ama öyle ileri gitti ki tehdite kadar vardı iş insanlara artık güvenemiyorum

Adsız dedi ki...

Cok farkli duygular bunlar sadece okuya biliyorum henuz ne olduguma karar veremrdim adim atamiyor ne yapabilirimki nereye gidi bir ask yadayabilirim

Adsız dedi ki...

Ben yakın arkadaşlarımdan bırıne aşık oldum,bir de benim halımı dusunun

Adsız dedi ki...

ben en yakin arkadaşıma asik oldum ve 2 gun ayri kalsam çok çok ozluyorum,ama bundan haberi bıle yok,o hetero..kızlarla yaşadıklarını duyunca deliriyorum.her gun etrafımda aynı yurttayiz ve ben artık dayanamıyorum

Adsız dedi ki...

İmrendim yaa :/ oh mis

Adsız dedi ki...

Cok hos ya ne guzel ifade etmiisin icindekileri. bence boyle birini bulduktan sonra birakma. bizim karsimiza cikmiyor oyleleri sanslisin bence :)

Adsız dedi ki...

Ben de tipki senin gibiyim kizlarla aram iyi sevgilim de oldu ama hep hayatimda cok ozel bir yere sahip olan bir erkek arkadasim olsun istemisimdir sx 2. planda onemli olan duygusal bag

Adsız dedi ki...

Ah canim ben bilirim onu yuzune bakarken icin ciz eder

Adsız dedi ki...

ah ask ah sevgı. Keske benım kapımıda calsalar. Daha 19 yasındayım ama cok sey yasadım ozellıkle cok ınsan tanıdım. Sevgılım tabıı kı de oldu ama sonuc hep aynı oldu. Benı goren ooooo ne kadar tatlısın bıze gıdelım veya bır kac gun sonra yerın var mı gıbı sozler duydum ve artık mıdem kaldırmıyor. Ben gercektende yukarıda yazdıgı gıbı bır ask ıstıyorum bır pasıf olarak her sey var bende ama karsımdakının de herseyını bana sunmasını ıstıyorum. 175 62 kılodayım bakımlı parlak daıma spor yapan bırıyım belkıde bu yuzden bu kadar arzulanıyorum ama aradıgım tek gecelık seks degıl...

Adsız dedi ki...

tatlm pasif olmasaydn sana talip olurdum.anlatimina göre tam benliksin.

Emre Arslan dedi ki...

Bravo ben yapamıyorum çekiniyorum acaba ne tepki verecekler bilemiyorum ki kaldı tam bir erkek görüntüye sahibim ama içimde genç bir kız yatıyor ki 24yaşındayım.

Adsız dedi ki...

Ben de çok acılar çektim duygusal pasif biriyim keşke omuzuna başımı koyup güveneceğim beni sevecek bi erkek olsaydi bi arkadaşım benim pasif gay olduğumu öğrendi benle yakınlaşmak istedi...sokakta laf atanlar oldu bi şey diyeme dim çünkü çok zayıf in kirilgan vücudum güçsüz um keşke hep beni koruyacak sevecek bi aşkım olsa

Adsız dedi ki...

Ben bir hetoroya asik oldum.ayni isyerinde ayri birimlerdeydik ve cok capkindi ve tutkuyla bagli oldugu bir sevgilisi vardi evli ve uc cocuklu.samimi bir arkadastik.herseyi paylasiyor simsiki sariliyorduk birbirimize.beni zor zamanlarimda teselli ediyordu.birkac defa sahte hesaplardan mesaj attim gay ve travestiyim diye.asla ilgilenmedi reddetti.yazma lutfen dedi.umidim kirilmisti.tam 6 ay sonra otururken asik oldugumu soyleyip dudagindan optum.cok sasirdi.eliyle dudaklarini sildi.ozur dileyip gittim.iliskimiz opusmelerle basladi ama kaciyor pisman oluyordu.aylarimiz boyle gecti.cok kirildim yiprandim cunku hep kadinlara gidiyordu.resti cektim.geri dondu.sozler verdi tutmadi hep harcadi baska kadinlar karsisinda.paylasmaya dayanamadigimi soyledim.agladim.o sozler verdi tutamadi ama birakmadi beni hep yeni sayfa acalim dedi.hep denedim.ve 2 senedir birlikteyiz ve hayatinda benden baska kimse yok.cok imkansiZdi olma hayir der hatta tepki gostwrir diyordum.olmadi.korkmayin mucadele edin.kalbine dokunan insanin cinsiyeti onemli degil.mucadele etmekten vazgecmeyin.simdi ikimizde tutkuyla bagli ve aitiz birbirimize.bu omuru onunla paylasmak istiyorum.o benim tek duam.darisi basiniza guzel dunyamjn guzel gay insanlari

Adsız dedi ki...

Anlatılanları okuyunca aşık olmak istiyorsun ,yaşadığında da kaçmak .

Adsız dedi ki...

Evet patner konusunda sana katılıyorum
14 senedir bir heteroya aşığım :)
Ne tuhaf dimi ! işin ilginç tarafı bir tek ona açıldım, oda seneler sonra;
yaşadığım duygusal çöküşler, ruhsal bulanımlar, dalgalanmalar, ızdıraplar vs.
Hepsi bir sınavdı ben öyle İnandım
Ona açılınca başta çok kızdı bir kaç ay benimle konuşmadı neden sonra barıştık hiç cinsellik yaşamadık bi bakışına gülüşüne dünyaları veririm ilk günde öyleydi nerdeyse 15 sene olacak hala öyle ..
O evlendi zor muydu ? ilk başlarda Evet
ama onun Mutlu olması benim için yeterli bir mutluluk sebebiydi
Bir aşk evliliği olmaması (aileler arasında görücü usulü alan razı veren razı hesabı ;) tek tesellimdi
Aradan geçen seneler benim ona olan AŞKIM onun bana olan sevgisini çok çok pekiştirdi bizimkisi biraz maço daha eşine Seni Seviyorum demedi yenge ( kumam mı desem :) bundan yakınıp durur
Ama bana yalnız kaldığımızda defalarca söyledi ve Allah'a Şükür her seferinde de hissetirdi
Dediğim gibi Cinsellik hiç yaşamadık (ben istedim mi Evet bazen çok istedim) O buna müsade etmedi ama omuzunda uyumama onunla kol kola dolaşmama hiç itiraz etmedi baş başayken aşkım dememe çifler arasındaki cilveleşmelere manalı derin bakışlara hep eşlik etti
Kendisini bana Allah'ın sevdirdiğini benim Ona bakınca gördüğüm şeyin aslında saf sevgi olduğunu kendisinin bunu hak edecek güzellikte ve karakterde bir insan olmadığını anlattı ( benim gözümle kendini görmediği için öyle zannediyor :)
Yaratanın bir Kulunu bu denli sevebiliyorsak, Sevgiyi bizzat Yaratan Yüce Allah'ın Sevgisi nasıl ola ki acep deyu Tasavvufa yöneldim
"Seni Sona Sakladım" diye de bitmemiş bir hikayem var Aşkımla ilgili
Neyse Kişi sevdiğinden imtihan olunurmuş
Geçici Dünya hevesleri yüzünden Hayat sınavını kaybetmeyin arkadaşlar
Sabredenler Müjdeleniyor ;)